Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Zwróć większą uwagę na to co jest w tle.
    Najbardziej podoba mi się ostatnie, ale wydaje mi się, że oczy nie są ostre.

  2. #12

    Domyślnie

    Zwróć większą uwagę na to co jest w tle.
    Najbardziej podoba mi się ostatnie, ale wydaje mi się, że oczy nie są ostre.
    Dzięki! Co do tła, próbuje robić to co w mojej mocy, zazwyczaj foce na T70-200, więc przesłona 2.8 i jakieś tam lekkie przyciemnianie tła za modelka w PS'ie. Wiadomo, 50'tka wywala syf z tła o wiele lepiej :P

    Co do nieostrości, to chyba kompresja - dalej walczę i próbuje exportować tę zdjęcia w jak najlepszej jakości, ale jak widać (i jak ktoś na poprzedniej stronie napisał) - jakość jest dość pixelowa.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borysek01 Zobacz posta
    Wiadomo, 50'tka wywala syf z tła o wiele lepiej :P
    Najlepiej syf z tła wywala fotograf.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borysek01 Zobacz posta
    Najpierw tam te 2
    Tam, czyli gdzie?
    Cytat Zamieszczone przez borysek01 Zobacz posta
    Podziekowania za slowa krytki (niestety tylko dla niektorych, bo malo kto specyficznie powie
    Co znaczy, że "kto specyficznie powie"? "Krytkę" chwilowo pominę...
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Tam, czyli gdzie?

    Co znaczy, że "kto specyficznie powie"? "Krytkę" chwilowo pominę...
    Jeżeli na tym polega forum, żeby być upierdliwym ze względu na to ze zdjęcia nie są najlepszego standardu, to ja dziękuje. Jak można "oj tam" to również można "najpierw tam". Krytykuj moje fotografie, a nie to co pisze pomiędzy nimi. Co do krytyki, na myśli miałem to ze zawsze jest okropnie, ale jak specyficznie prosić o co chodzi to "krytykę zostawiam na pózniej". Pozdrawiam!

  6. #16

    Domyślnie

    M-P ładnie już napisał co trzeba. Wybacz, że o północy nie chciało mi się produkować. No i kurcze wypłata za komentarze jeszcze nie wpłynęła i jestem poddenerwowany.

  7. #17

    Domyślnie

    5 chyba trochę przepalone i nieostre?

  8. #18

    Domyślnie

    Ekonet, bądź dobrym kolegą i popraw byka w tytule. Czujność straciłeś, czy Super Moderatorowi już nie wypada?
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •