Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie [qualin] Dagmara

    Zawsze jak sie widze z Dagmara to nie ma czasu na zdjecia wiec postanowilem wybrac sie do niej na dluzsza chwile i wkoncu cos pofocic.
    Oto efekty naszej sesyjki

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    [/quote]
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  2. #2

    Domyślnie

    6 najlepsza MZ.
    2 najgorsza przez to coś na pierwszym planie.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mathis Zobacz posta
    2 najgorsza przez to coś na pierwszym planie.
    To "coś" na 1. planie faktycznie trochę psuje fajne i bardzo kobiece zdjęcie...
    Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Według mnie światło nieopanowane. Spójrz na różnice koloru między nogami a rękoma lub głową w większości zdjęć . Nie wygląda to ładnie (brzydkie cienie, zaszumione partie, żółć)-> głównie zdjęcia 1,2,5,6. Nie podobają mi się kadry na 3,5,6. Było już chyba ciemno i błyskanie wyszło średnio moim zdaniem (miejscami za ciemno, za jasne odblaski).
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Jeszcze kilka kadrow:

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #6

    Domyślnie

    Pomysł, światło, dziewczyna. Wszystko gra. Brakuję jedynie pomysłu na kadr. GO bardzo słabo wykorzystana.
    Po co na 12 pokazałeś ten niebieski kontener! 5 znacznie lepsza.
    Ogólnie, to mi się podoba
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    Mi się podoba, co nie znaczy, ze bym nie pozmieniał i nie podszedł inaczej
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  8. #8

    Domyślnie

    Dzieki za wszystkie komentarze. Narazie jestem na etapie nauki blyskania i zdaje sobie sprawe, ze marnie mi to wychodzi, ale od czegos trzeba zaczynac
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •