Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Krótki opis działu

    Zbliża się okres wzmożonych wędrówek fotoludków. Zdecydowałem się zatem na założenie nowego działu. Opisujmy w nim swoje wyprawy, dokładnie i precyzyjnie. Proponujmy miejsca znane sobie lub w bliskiej okolicy naszego miejsca zamieszkania, które moglibyśmy zaproponować forumowiczom. Liczę na to, że powstanie tu duża baza. Pamiętajmy o informacjach dotyczących noclegów, stacji benzynowych itd. Wszystko, co może być przydatne fototuryście, warto tu opisać.

    Mile widziane reportaże z wypraw, niech to będzie jedyny dział w którym nie ograniczymy ilości publikowanych zdjęć.

    Jestem również za znacznikami [...] w tym temacie. Pozwolą na utrzymanie porządku. na przykład pytania o miejsca oznaczać: [pytania], a relacje z wypraw [relacja].

    edit. Limit 15 zdjęć w poście obowiązuje
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 14-10-2013 o 22:57 Powód: uściślenie zasad

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo zacnie
    no a skoro liczysz na nas, to ja ze swej strony postaram Cię nie zawieść zapomniałem dodać - 'Wodzu'
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 06-04-2007 o 13:37

  3. #3

    Domyślnie

    zapomniałem dodać - 'Wodzu'

  4. #4

    Domyślnie

    tylko żeby to miało ręce i nogi, to trzeba będzie ostro pilnować żeby nie było bałaganu...a zaczynać od własciwego i wiele mówiącego tytułu, po którym od razu będzie można rozpoznać tematykę...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #5

    Domyślnie

    O fajny pomysł, tylko kto będzie dbał o porządek? Ja się zgłaszam na ochotnika jakby co i na pewno opiszę moje mini wyprawy. Co prawda głownie weekendowe i niedaleko ode mnie - beskidy, ale może się to komuś przydać w przyszłości.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    tylko żeby to miało ręce i nogi, to trzeba będzie ostro pilnować żeby nie było bałaganu...a zaczynać od własciwego i wiele mówiącego tytułu, po którym od razu będzie można rozpoznać tematykę...
    popieram; pomoze to w pozniejszej orientacji, jak przybedzie watkow. moze zastosowac jakis szablon na tytul? np. Kraj -> Wojewodztwo -> Region + tytul (dla przykladu Polska - Malopolskie - Gorce - Gorganskie Kapliczki).

    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  7. #7

    Domyślnie

    Tu należą się uznania dla Piotra Mileckiego "Wodza" jak to ujął jakubs . Temat jak najbardziej ciekawy a z czasem przerodzi się w zacny przewodnik. Postaram się też dorzucić do tego swoją złotówkę i opiszę moje okolice, które mam nadzieję zainteresują kogoś do odwiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    A ja mam pytanie : może walić z opisami miejsc nie w Polsce? Znam pewną stronkę ( http://alkamid.ovh.org/ ), miejsca nie są opisywane konkretnie pod kątem fotograficznym, ale za to jest mnóstwo informacji typu cena za butelkę wina, za jedną noc w hotelu... itp.
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  9. #9

    Domyślnie

    Pomysł świetny. A przy okazji bardzo praktyczny i pomocny. Z pewnością wrzucimy tu coś od siebie.
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  10. #10

    Domyślnie Odp: Krótki opis działu

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    ...Jestem również za znacznikami [...] w tym temacie. Pozwolą na utrzymanie porządku. na przykład pytania o miejsca oznaczać: [pytania], a relacje z wypraw [relacja].
    Marudzę w dziale Forum Tech - bo mnie Turystyka interesuje i chętnie bym tu i poczytał i może pozostawił po sobie. To chyba nie problem w tym dziale zrobić dwa poddziały RELACJE i PYTANIA.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •