Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Angry rozdzielczość zdjęć

    Już chyba nie ma żadnego ratunku, ale spróbuję.
    Otóż wróciłam z wakacji z masą zdjęć na telefonie, które mają dla mnie duże znaczenie, wiele wspomnień. Wrzucając je na komputer zauważyłam,że są strasznie małe, okazało się,że miałam przez caly wyjazd ustawioną rozdzielczość 240x320. Nie wiem jakim cudem, wcześniej było normalnie, nic nie zmieniałam.. Nie chcę utracić tych zdjęć... Jest jakiś sposób by je odzyskać (by były w miarę normalnej rozdz. bez utraty jakości?) Wątpie, ale proszę o pomoc i dziękuje z góry za każdą radę ..

  2. #2

    Domyślnie

    Z pustego to i salmonella nie naleje.
    Niestety nic konkretnego z tego juz nie będzie. Na papierze 6x4 może będzie znosnie. Może!
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety prawdopodobnie z każdą próbą zmiany rozdzielczości zdjęć na większą, fotografie będą traciły na jakości.
    M.

  4. #4

    Domyślnie

    Czytałem w jakieś książce o zmianie rozmiaru o 10% w plus z ingerencją PS-a. Co prawda pisali, że tak przygotowują pliki do druku na banery i wielkie wydruki, ale może da się podciągnąć do chociażby 10x15?

  5. #5

    Domyślnie

    Do zdjęć 15x10 potrzebujesz rozdzielczości 1600x1067, a przy powiększeniu 240x320 o 10% max to 264x352 Cudów nie ma. Zapimnij o 15x10
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JacKill Zobacz posta
    niesamowite ze takie cos istnieje, tez przetestuje na starych zdjeciach z kompakta..
    ale na przykladowych zdjeciach wyglada to naprawde niezle.

    Cytat Zamieszczone przez Yanluk Zobacz posta
    Z pustego to i salmonella nie naleje.
    Niestety nic konkretnego z tego juz nie będzie. Na papierze 6x4 może będzie znosnie. Może!
    ale czasami istnieja cuda wiesz?
    j.w
    Ostatnio edytowane przez Mekano ; 05-07-2013 o 00:13
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  8. #8

    Domyślnie

    Najnowszy Photoshop CC ma nowy algorytm powiększania zdjęć, podobno spisuje się bardzo dobrze. Można ściągnąć triala i się pobawić.
    Niegdyś D70s + grip, N35, N50 1.4D, N70-200, SB-800

    Biuro Nieruchomości House of Warsaw

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    ale czasami istnieja cuda wiesz?
    Niestety nie. Ale można w to wierzyć!

  10. #10

    Domyślnie

    odrobinę powiększyć możesz w PS, stracą trochę na jakości ale 9x13 wydrukujesz.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •