Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: julia

  1. #1

    Domyślnie julia

    a co powiecie o tym, to jedno z moich 1 zdjęć mam do niego ogromny sentyment, zwłaszcza ,że przedstawia moją siostrzenice


  2. #2

    Domyślnie

    nie godne uwagi ?

  3. #3

    Domyślnie

    Czasem ciężko tu o uwagę.
    Mnie się niestety bardzo nie podoba. Przede wszystkim ten kadr jest dziwaczny. To raz. Balans bieli skopany (czemu skóra jest taka pomarańczowa?!). Robiłaś to na dużym ISO? Straszny szum masz.
    d5000
    KOBIETA

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janet Zobacz posta
    nie godne uwagi ?
    Moim zdaniem całkiem udane foto, ale obróbka skopana.
    Jakbyś to zrobiła BW dodałoby to trochę klimatu, może jakaś winietka w 3 pozostałych rogach, filmowy szum. Takie coś ostatnio się tu u nas sprzedaje ^^

  5. #5

    Domyślnie

    Patrząc na tą beton z boku wygląda jakby to było mega pod górę, podejrzewam, że jest płasko .

    A teraz kilka uwag od zwykłego oglądającego fotoamatora:

    99% tła to ogrodzenie, ten taki beton podstawowy do malowania i obróbki do tego czarna folia budowlana + kawałek deski i kamienienie gruntowe do jezdni => czy to jest dobre tło do portretu?
    Po za tym, włosy w jednym z miejsc, no to jest zwykła czarna zlana plama => 0 włosów. Podejrzewam, że są to miejsca w których z obrazu za dużo wyciągnąć się nie da. Bańka też jest nie ostra... zatem uważam ją za NIEZŁAPANĄ.
    Obcięty łokieć sobie daruję...
    Każdy może zrobić taką fotkę nie patrząc co jest dookoła tylko TAK po prostu byle bańkę złapać....
    Moim zdaniem jest to bardzo słaba fotka, zwykły dziecięcy pstrykacz zrobiony komórką. No po tej obróbce na takie coś mi to wygląda.

    Trzeba zadbać 1 - o kompozycję , 2 - o światło , 3 - o tło , 4 itd....
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 02-07-2013 o 08:18
    "Nikon"

  6. #6

    Domyślnie

    ostro poszło, no cóż ćwiczymy dalej,

    i może nie do tego działu zdjęcie wstawiłam...
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 03-07-2013 o 22:57 Powód: łączenie postów

  7. #7

    Domyślnie

    No jest to portret. Do tego. Spoko nie od razu Rzym zbudowano, ważne, że są chęci i ambicja. Pozdrawiam i życzę miłego focenia.
    "Nikon"

  8. #8

    Domyślnie

    Do mnie kompletnie nie przemawia. Obróbka to jedno, ale kadr... przycięte ucho nie wygląda dobrze, zostawiłbym je w całości w kadrze.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •