Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Aurelia

  1. #1

    Domyślnie Aurelia

    tyle na razie ogarnąłem z sesji, która wyszła zupełnie spontanicznie - Aurelia to wizażystka, z którą współpracuję, a że pewnej niedzieli "gwiazda" z zacnego portalu "MM" wystawiła nas do wiatru, postanowiliśmy nie marnować czasu i poćwiczyć Sami oceńcie jak wyszło

    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie, to jest bomba atomowa! Może na 2 przesadziłeś trochę z obróbką, bo aż sztucznie wyszło. Niemniej bardzo mi się te zdjęcia podobają.
    Fuji

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Może w 1 nie podoba mi się to cięcie u góry, bo ani to cięcie, ani pozostawienie całości, ale ogólnie rzecz biorąc i tak mi się podoba jako całość :]
    Obydwa technicznie super, 2 mi się bardziej podoba, ale jak kolega wyżej zauważył troszkę za dużo majstrowania przy cerze.

    Fajnie świecona 2 to BD + blenda + kontra z tył-boku na włosy?
    D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5

  5. #5

    Domyślnie

    M-P - dzieki - jeśli chodzi o setup - to o ile dobrze pamiętam - BD z gridem, do cieni chyba strip box położony w poziomie albo parasolka transparentna , na tło lampka i kontra na włosy chyba lampa z czaszą. Zdjęcia z przed 3 tygodni więc nie do konca pamiętam

  6. #6

    Domyślnie

    Dwójeczka zdecydowanie, świetny kadr

  7. #7

    Domyślnie

    Kapitalnie! Niech modelina z MM gryzie paznokcie z zazdrości
    Z wyostrzaniem to już chyba na maksa pojechałeś, ale oczy, oczy na pierwszym zdjęciu wychodzą do mnie z monitora. Bardzo mi się podoba.
    Trochę bloguję.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar tomko
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Prawie W-wa ;)
    Posty
    178

    Domyślnie

    Oba bardzo dobre zdjęcia.
    Dwójka bardziej mi się podoba. Taka z pazurem.

    Sorry za OT ale musiałem
    Masz bardzo fajne zdjęcia na blogu, dopieszczone. Ale nad stroną wizualną blogu mógłbyś trochę popracować. Bo twoje zdjęcia zasługują na lepszą oprawę.

    Pozdrawiam
    Tomek

  9. #9

    Domyślnie

    Ładnie jest Choć z 2 trochę obróbka siadła.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  10. #10

    Domyślnie

    wszystkim - dzieki bardzo
    tomko - generalnie to ten moj blog to taki mój słaby punkt - ciagle go zaniedbuje i faktycznie nie przykładam się do niego. Muszę trochę nad nim popracować, dzięki za uwage

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •