Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86
  1. #1

    Wink Czekam na porady starszych kolegow

    Witam

    To moj pierwszy post na tym forum

    W piatek wybieram sie po moje pierwsze w zyciu body wydaje mi sie ze juz wybralem, ale zawsze warto zapytac bardziej doswiadczonych kolegow czy wybor jest dobry. Mianowicie przymierzam sie do zakupu D7000 na poczatek szklo 18-105 VR mysle ze wystarczy zanim troszke zapoznam sie z body, mysle ze kolejne szklo to bedzie 35 1.8 . No i teraz pytanko do was co o tym myslicie i czy moze macie jakies lepsze rozwiazania dla mnie ?? Jak to mowia madrzejszego zawsze warto posluchac

  2. #2

    Domyślnie

    Jak kwota wchodzi w grę i jaka fotografia cię interesuje?
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Kwota to bedzie podam w funtach do 800 funtow fotografia to roznie portrety ale tez krajobrazy

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Wybór dobry, oby tylko nie trafiła Ci się sztuka z wadliwym AF-em, o tym modelu wiele napisano, grono osób zadowolonych ale część osób miała problemy.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  6. #6

    Domyślnie

    Wlasnie obawiam sie troszke tych problemow, ale jak pomysle, ze jak ma byc tzw PECH to kazda puche mozna trafic wadliwa ale z D7000 na wadliwa puche jest wieksza szansa z tego co poczytalem juz na tym forum dlatego umiescilem ten post moze znajde inne lepsze rozwiazanie

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli ergonomia musi być z D7000 to dużego wyboru nie masz, nowszy i znacznie droższy D7100, stary ale tani D90.
    Albo D5100, D3100, D3200.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    okolice Opola
    Posty
    174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Apollo-13 Zobacz posta
    Wlasnie obawiam sie troszke tych problemow, ale jak pomysle, ze jak ma byc tzw PECH to kazda puche mozna trafic wadliwa ale z D7000 na wadliwa puche jest wieksza szansa z tego co poczytalem juz na tym forum dlatego umiescilem ten post moze znajde inne lepsze rozwiazanie
    Wadliwa pucha! to mit rodem z tego forum!
    Nie czytaj bzdetów amatorów bez podstawowej wiedzy o fotografii.
    D7000 to bardzo dobry aparat. Problemy z AF zdarzają się we wszystkich modelach i nie tylko w o nazwie Nikon
    D7200*Nikkor 17-55 f2,8 *Nikkor 35 f 1,8*SB 800.*


  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrAn Zobacz posta
    Wadliwa pucha! to mit rodem z tego forum!
    Nie czytaj bzdetów amatorów bez podstawowej wiedzy o fotografii.
    D7000 to bardzo dobry aparat. Problemy z AF zdarzają się we wszystkich modelach i nie tylko w o nazwie Nikon
    Nawet nie wiesz jak wielu użytkowników D7000 chciałoby, żebyś miał rację...
    Ale to niestety nie żadne bzdury. Inaczej sam bym kupił D7000 a nie odkładał na 7100.
    D80, N 18-105 VR, N 50 1.8, MB-D80, Velbon DF-60, Tamrac Aero 80, Schwinn Rocket Pro, Giant Terrago, Merida Kalahari 550

  10. #10

    Domyślnie

    Wydaje mi sie ze jak zainwestuje w D7000 oczywiscie jak sie trafi dobry egzemplarz to na kilka lat powinien byc spokoj z pucha i mozna inwestowac w szkla. D7100 troszke chyba cena za wysoka w porownaniu z D7000 tak mi sie wydaje. I tak jak pisalem to moje pierwsze body na ktore chce przeznaczyc za szklem nie wiecej niz 800 funtow i dlatego szukam czegos w tym zakresie cenowym. Na poczatek trzeba sie zapoznac z body zaczac rozgladac sie za szklami, tak jak pisalem wyzej na poczatek 18-105 VR mysle ze to jest odpowiednie szklo dla typowego amatora i do nauki od czegos trzeba zaczac

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •