Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86
  1. #21

    Domyślnie

    O ile wiem to towar można zwrócić do 10 dni ale w stanie nienaruszonym, jak się natrzaska setki zdjęć testowych to już taki nienaruszony nie będzie. Chcielibyście kupić nowy aparat który ma już na koncie kilkaset zdjęć zrobionych przez kogoś innego?
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2012
    Miasto
    Horní Slezsko
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Apollo-13 Zobacz posta
    Na poczatek to jesli zdecyduje sie na D7K to napewno w sklepie sprawdze ale wiadomo jak to w sklepie :/ na poczatek z 18-105 moze Af trafiac idealnie a jak z czasem dokupie inne szkla to tez roznie moze byc ale jedyny + to ze 2 lata gwarancji mam tylko nie chcialbym zaczynac przygody z fotografia od serwisu ale jak se tak pomysle jak ma sie trafic wadliwa sztuka to jak kupie D7K czy D5xxx to tez moze sie trafic wadliwy wcale nie jest powiedziane ze nie. Szkoda ze w wiekszosci postow nie koniecznie w tym watku ludzie nie majac w rekach tego body obsmarowuja go. Nie twierdze ze jakies pojedyncze sztuki mialy jakies problemy ale mysle ze jednak na rynek wyszlo juz tyle sztuk a problemy faktyczne osob ktore mialy badz maja to body sa sporadyczne. Slyszalem tez ze najlepiej kupic body w niemczech badz anglii, choc sam uwazam ze to raczej wiekszego znaczenia miec nie bedzie. Ale sam fakt ze obecnie przebywam w UK wiec sztuka bedzie angielska
    Zajrzyj na zagraniczne fora czy tam jest też tyle narzekania na ten model. Jeśli tak, to może faktycznie jest coś na rzeczy. Ja nie śledzę szczegółowo wątku D7000 ,i być może moje rady żeby kupić i sprawdzić są złe. Ty masz zamiar wydać swoją kasę, więc dobrze to sobie przemyśl.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    O ile wiem to towar można zwrócić do 10 dni ale w stanie nienaruszonym, jak się natrzaska setki zdjęć testowych to już taki nienaruszony nie będzie. Chcielibyście kupić nowy aparat który ma już na koncie kilkaset zdjęć zrobionych przez kogoś innego?
    Nie chcemy takiego aparatu Jednak z drugiej strony kupując przez internet mamy prawo w ciągu 10 dni rozwiązać umowę i odesłać sprzęt do sprzedawcy. Czy będzie on w nienaruszonym stanie? Nie gdyż trzeba podpiąć obiektyw i strzelić jakieś fotki, czyli go przetestować. Mamy na to 10 dni. Prawo to prawo i tyle.
    Nikon

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Nie chcemy takiego aparatu Jednak z drugiej strony kupując przez internet mamy prawo w ciągu 10 dni rozwiązać umowę i odesłać sprzęt do sprzedawcy. Czy będzie on w nienaruszonym stanie? Nie gdyż trzeba podpiąć obiektyw i strzelić jakieś fotki, czyli go przetestować. Mamy na to 10 dni. Prawo to prawo i tyle.
    masz 10 dni nz zwrot nieużywanego towaru, taki testowany jest juz używany i jedynie w gwarancje się możesz bawić.

    temat już nie raz był tu poruszany więc nie ma co robić OT

    wracając do d7000 to ja bym zaryzykował i przy obecnej cenie go kupił
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arecki51 Zobacz posta
    masz 10 dni nz zwrot nieużywanego towaru, taki testowany jest juz używany i jedynie w gwarancje się możesz bawić.
    Chyba mi nie powiesz, że przez te 10 dni mogę jedynie patrzeć na zakupiony aparat i nie wolno mi go nawet wyjmować z pudełka i dotykać bo wtedy sprzedawca mi powie, że był używany i nie przyjmie z powrotem?
    Nikon

  6. #26

    Domyślnie

    Długo będziecie jeszcze śmiecić w każdym wątku w którym ktoś tylko wspomni o D7000?
    Usunąłem OT.

    PS
    Cytat Zamieszczone przez arecki51 Zobacz posta
    masz 10 dni nz zwrot nieużywanego towaru, taki testowany jest juz używany i jedynie w gwarancje się możesz bawić.
    To tylko nadinterpretacja sprzedawców, którzy nie chcą zwrócić nam zapłaty. Art. 7 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów wyraźnie mówi: W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 26-06-2013 o 15:46
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #27

    Domyślnie

    AF w d7000 nie jest wadliwy w calej rozciaglasci, ma problem w sztucznym swietle. Ja swojego kupilem na amazon uk, pobawilem sie, wyslalem do serwisu, pobawilem sie po kalibracji i... odeslalem do amazona i poprosilem o zwrot kasy, bo tej wady ktora mial (moj egzemplarz) d7000 zadna kalibracja nie naprawi. Wnioski wyciagmij sam.
    FujiLove again and again...

  8. #28

    Domyślnie

    Wg mnie stan nienaruszony to nienaruszony, kupiłem aparat i się rozmyśliłem bo znalazłem taniej albo że jednak szkoda kasy, to pakuje i odsyłam.
    Przykłady:
    - pare lat temu kupilem przez neta D40, była wadliwa matryca, nie dało się zwrócić bo robiłem zdjęcie i wysłałem na gwarancję, naprawili, ale to ten sam aparat.
    - kupilem niedawno access pointa, tez przez sieć, jak większość rzeczy które kupuję, ale okazalo sie ze zmienilem koncepcje podłączenia i chciałem zwrócić na drugi dzień, nie dało się bo rozpakowałem go z folii zgrzanej na pudełku, nie dało się go zapakować jako nowy, musiałęm sprzedać jako uzywka na allegro ze strata 15zł
    Dla meni nowy to nowy, jakby kazdy tak odsyłał to kupując przez siec dostalibyśmy sprzęt używany, co prawda dzień lub dwa ale używany, ja rozumiem sprzedawców i zgadzam się z tym bo to uczciwe podejście.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  9. #29

    Domyślnie

    Kolega Apollo napalił się na D7000 i chciał na Forum uzyskać potwiedzenie, że dobrze zrobił Na dodatek uległ sugestii jakoby większość negatywnych postó na temat tego modelu pochodziła od ludzi, którzy go nie mają. Niestety prawda jest taka, że to sami pokrzywdzeni napisali dziesiątki tysięcy słów na ten temat. A jeśli ktoś ma w pełni s[rawny D7000, to niech się cieszy ale niech nie zaklina rzeczywistości! Apollo jeśli nie wierzysz tym, kórzy pisali o problemach z tym modelem, to nie trać czasu na Forum tylko idź do sklepu i kupuj D7000, proste.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    AF w d7000 nie jest wadliwy w calej rozciaglasci, ma problem w sztucznym swietle. Ja swojego kupilem na amazon uk, pobawilem sie, wyslalem do serwisu, pobawilem sie po kalibracji i... odeslalem do amazona i poprosilem o zwrot kasy, bo tej wady ktora mial (moj egzemplarz) d7000 zadna kalibracja nie naprawi. Wnioski wyciagmij sam.
    Amazon to inna historia, wogóle gwarancje i odsyłki za granicą to inna bajka, popatrz na kindla od Amazona, zgłaszasz gwarancję, przysyłają Ci nowy bez zająknięcia, znam przypadek że koleś usiadł na kindlu zgłosił gwarancję i dostał nowy, w Polsce nie do pomyślenia.

    popiera Alcatraz w całej rozciągłości
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •