Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Na tle zieleni

  1. #11

    Domyślnie

    No na kolorku widać że zmydliło Ci na tym 2.8 ale ostrzenie obroniło to zdjęcie! i chyba bardziej B&W mi pasi!
    --
    Thttps://forum.nikoniarze.pl/usercp.phphe only way to get rid of a temptation is to yield to it...[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

  2. #12

    Domyślnie

    Dla mnie za mało ostrości w tym ostatnim, w zasadzie widzę ją tylko na włosach. Chyba, że coś ze mną nie tak.
    d5000
    KOBIETA

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez routine Zobacz posta
    Dla mnie za mało ostrości w tym ostatnim, w zasadzie widzę ją tylko na włosach. Chyba, że coś ze mną nie tak.
    Uważam podobnie i wciąż każdego dnia się zastanawiam czy jak by ludzie mogli robić jeszcze płytszą GO to czy by dalej byli ślepi :]
    Moim zdaniem nie zapanowałeś w tej 2ce nad GO, ekspozycja jest bdb, ale co z tego, jak dla mnie to to zdjęcie mogłoby być dobre z 2 działkami przesłony wyżej, nie teraz :]

    No więc jak już zacząłem to wypowiem się na tmt reszty:
    1 - doświetlenie złotą blendą nie było dobrym pomysłem, cała kolorystyka tego zdjęcia jest dość fatalna przez ten jeden bład. Co poza tym? Po raz kolejny użyłbym większej przesłony, drzewa które są ramką dobrze by wyglądały gdyby były ostre, teraz ni to ostre, ni to nie ostre, w takim wydaniu przeszkadza
    2 - na ten tmt już się wypowiadałem
    3 - szkoda, że nie ciąłeś pod biustem, a przez biust, taki mały błąd, a samo zdjęcie dobre, naturalne, mi się podoba, może pod względem artystycznym wypadłoby słabo, ale who care?
    4 - mina pod wielkim znakiem zapytania, przez chwilę jest fajna, później nie pasuje i tak w kółko, kadrowo najlepsze z całego wątku

    Podsumowując całościowo, zwracaj na przyszłość uwagę na to jaka GO będzie odpowiednia przy jakich kadrach, rozumiem to, że ludzie lubią mieć płytkie GO, często fajnie izoluje to postać od tła, ale czasami jednak warto pomyśleć o tym, aby na zdjęciu pokazać coś jeszcze
    No i brakuje mi tu szerokich kadrów, dla mnie też nie jest to łatwy orzech do zgryzienia, ale warto próbować :]

    Pozdrawiam!
    D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2010
    Miasto
    południe Polski
    Posty
    75

    Domyślnie

    Dziękuję za ciekawe i dużo dające uwagi. Niestety, usunąłem z serwera nie te obrazki, które potrzeba, dlatego zamieszczam je powtórnie.
    1.


    2. wersja BW



    4.
    Ostatnio edytowane przez this ; 02-07-2013 o 14:22

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •