Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Portret

  1. #11

    Domyślnie

    Ja własciwie też nie za bardzo kumam co tym uchem. Czy lata o światło na policzku? Mnie się portret podoba i ziarno nie przeszkadza. Ale chyba bym wolał ''normalne'' BW.
    Fuji

  2. #12

    Domyślnie

    Też sie dziwie co z tym uchem przecież AVATAR tak ma

  3. #13

    Domyślnie

    Dlaczego dziwny argument, ja tam robie bardzo często własne wydruki, nawet prywatnie, bo mi się porostu fotka podoba. W sumie w książkach, z którymi się spotkałem też o tym pisali

    Gesendet von meinem GT-N7100 mit Tapatalk 2
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  4. #14

    Domyślnie

    Nie tylko Ty robisz własne wydruki, tak, dla mnie dziwny argument.
    Gdzie można te "reguły" przeczytać, jakieś tytuły???
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #15

    Domyślnie

    Bodajże była to Scott Kelby - Sekrety mistrza fotografii cyfrowej, ale miałem pożyczone dwie, drugiej już nie posiadam i nie pamiętam tytułu.

    edit. Zadzwoniłem do znajomego i druga książka to Fotografia od A do Z - Michael Langford

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Dexter88 ; 25-06-2013 o 11:45
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  6. #16

    Domyślnie

    I co tam jest napisane? Że inne proporcje boków niż wymienione przez Ciebie są niedopuszczalne???
    Pozdrawiam
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  7. #17

    Domyślnie

    Jasny obszar na lewym policzku, to jest ucho czy światło? Bo jak to jest ucho, to ono w ogóle nie ma detali. Wygląda jak taka zlana jednolita masa. Nie chcę Cię denerwować, bo ogólnie foto bardzo mi się podoba, ale wytłumacz się z tego

  8. #18

    Domyślnie

    Ale lewy od patrzącego czy modelki???

    Mnie?? ZDENERWOWAĆ??!!!
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  9. #19

    Domyślnie

    Ot tyle, że LEPIEJ trzymać się ogólnie przyjętych stosunków boków, tak samo jak żeby zachowywać złoty podział, nigdzie nie napisałem, że coś jest niedopuszczalne, tyle w temacie, bo widzę, że nie masz ochoty na zrozumienie o czym piszę.
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  10. #20

    Domyślnie

    Eeeee no bez spinek, mam ochotę na zrozumienie
    Ale jak napisałem wcześniej takie zasady są śmieszne. Jeżeli wszelkie podziały kadru uważam za rozsądne i prawie zawsze uzasadnione o tyle proporcje boków uważam za rzecz indywidualną. No chyba, że kierujemy się rozmiarami ramek z Ikei
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •