Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    modelka ma śliczną twarz kadr mi nie za bardzo pasuje ramiona nieładnie wyglądają

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez errantesse Zobacz posta
    modelka ma śliczną twarz
    "modelka" to mój syn, ma 12 lat

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pienia Zobacz posta
    ja bym nieco inaczej kadrował, tj. mniej góry, mniej dołu... więcej kontrastu...
    Dół ok 1-2 cm mniej i faktycznie jest inna fota.
    Nikon i tak już zostanie...
    Krzysztof

  4. #14

    Domyślnie

    ooo to jestem zaskoczona w takim razie zazdroszczę ślicznego i fotogenicznego synka ma przyciągające spojrzenie < ale kadr i tak mi nie leży > ))

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez errantesse Zobacz posta
    ooo to jestem zaskoczona w takim razie zazdroszczę ślicznego i fotogenicznego synka ma przyciągające spojrzenie < ale kadr i tak mi nie leży > ))
    Z tym przycięciem, które nawet zrobiłam i wcześniej przyznałam rację, to jednak po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że po pierwsze, oko wtedy ucieka z "mocnego punktu" a po drugie, robi się z tego trochę zdjęcie "legitymacyjne", więc postanowiłam zostawić je w formie niezmienionej Ale za sugestie dziękuję - prowokują do przemyśleń...

  6. #16

    Domyślnie

    Kadrowo ładnie i model też ładnie pokazany

  7. #17

    Domyślnie

    A dla mnie cała kompozycja się ze sobą kłóci. Skóra jasna, gładka, oczy za to jak smoła, a do tego ta jasna odwrócona winieta wokół zdjęcia. Moim zdaniem kompletnie nietrafione połączenie.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •