Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Fashion Rush

  1. #1

    Domyślnie Fashion Rush


  2. #2

    Domyślnie

    ogólnie mi się podoba
    tylko na dwójce na plecach retusz stanika /odciśnięć po staniku / opalenizny po staniku się odznacza i włosy opadające na piersi się dziwnie kończą... taką poziomą wyraźną linią... zapewne od stemplowania?

  3. #3

    Domyślnie

    niee od skrzywdzenia przez fryzjerkę

  4. #4

    Domyślnie

    1 ma klimat i modelka ładnie pokazana ,
    2 jakaś chłodna w odbiorze pomimo że modelka ładnie pozuje .

  5. #5

    Domyślnie

    2 - ładnie zapozowana, chociaż ja kadrowałbym nieco niżej tak żeby całą spódniczkę było widać i chociaż fragment nóg. Włosy zauważyłem dopiero po przeczytaniu komentarza i przecież śmiało można je w postprocesie dokleić - ale skoro tak zostało pokazane to pewnie autor tak celowo zrobił.

  6. #6

    Domyślnie

    no dobra, zauważyłeś dopiero po przeczytaniu komentarza, wcześniej nie zauważyłeś, więc nie razi to w oczy

  7. #7

    Domyślnie

    Głupio pisać, jak nie ma się do czego przyczepić - żart
    Dwójka mi się podoba poza jedną rzeczą, jak już koledzy zwrócili uwagę - włosy na piersiach.
    Dla mnie w ogóle nie powinno ich tam być
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  8. #8

    Domyślnie

    2-ka bardzo dobra...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
    włosy na piersiach.
    Dla mnie w ogóle nie powinno ich tam być
    Pozdrawiam Mirek
    Ja wiem że wtedy by się cieszyło na tym forum większym wzięciem Ale cóż, celowałem bardziej w fashion niż w akt

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •