Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 29-08-2013 o 17:37 Powód: nieregulaminowy rozmiar zdjęć

  2. #2

    Domyślnie

    Jakoś średnio, w sumie w ogóle nie czuć klimatu zdjęć.
    Może to spaczenie po książkach, filmach i grach - ale nie tak sobie elfa wyobrażam
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  3. #3

    Domyślnie

    Przepraszam, ale czy ta Pani nie jest brunetką? Ciemnowłosa elfka w lesie? Skąd taki pomysł?

    Klasycy gatunku jasno wskazują, że leśne elfy (jeśli nie w ogóle) były jasnowłose Ciemnych elfów wyprodukował chyba tylko Szczerbuc we Wiedźminie. I potem wszyscy pisali, "nagle opadli ich brudni hipisi cyganie".

    Zdjęcia w kapturze, gdy trzeba się więcej domyślać podobają mi się bardziej. Brakuje mi tylko bojowego rynsztunku; Elfki były przecież znane ze swoich bojowych umiejętności, prawda?
    Trochę bloguję.

  4. #4

    Domyślnie

    To już takie trochę bardziej odchowane dziecię
    Sympatycznie wyszło. Tylko sympatycznie. Czegoś fotkom brakuje, może tego błysku, pomroczności elfiej?
    Najbardziej pierwsze się podoba.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Coś nie tak z uszami. Za krótkie jakieś.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #6

    Domyślnie

    Czepiacie sie, na pierwszy rzut oka widac ze to prawdziwa corka Elronda. Bardziej podobna do niego niz Liv Tyler
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  7. #7

    Domyślnie

    mnie czegoś brakuje w tych zdjęciach... być może Modelka nie ograła tego dobrze, może brak szerszych kadrów i innej obróbki...
    A może to po prostu brak klimatu...
    WWW || FB || BK
    jestem babą

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar Lorkina
    Dołączył
    06 2013
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bielack Zobacz posta
    Przepraszam, ale czy ta Pani nie jest brunetką? Ciemnowłosa elfka w lesie? Skąd taki pomysł?

    Klasycy gatunku jasno wskazują, że leśne elfy (jeśli nie w ogóle) były jasnowłose Ciemnych elfów wyprodukował chyba tylko Szczerbuc we Wiedźminie. I potem wszyscy pisali, "nagle opadli ich brudni hipisi cyganie".

    Zdjęcia w kapturze, gdy trzeba się więcej domyślać podobają mi się bardziej. Brakuje mi tylko bojowego rynsztunku; Elfki były przecież znane ze swoich bojowych umiejętności, prawda?
    Nimrodel - Córeczka elfów – to jak w dzień / Gwiazdka na niebie czystym . . . ale to nie ona. Nie smuć się jednak fajna
    sesja z ładnym Drowem też jest ok.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •