Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Daria w mieście, które wiecznie śpi

    A więc przedstawię Wam Darię:

    1. Na początku musiało być wejście, a więc i jest:

    2. Mała przerwa na mościku:

    3. No to pozujemy...:

    4. ...aż zaśniemy:

    ano jest i BONUS z wielkim uśmiechem dla Was w podzięce za porady:
    D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5

  2. #2

    Domyślnie

    Dwójka z całości do mnie najbardziej przemawia. Na 3 i 4 brak ostrości na twarzy.
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  3. #3

    Domyślnie

    Taaaaak, dwójka! Wybija się na prowadzenie.
    d5000
    KOBIETA

  4. #4

    Domyślnie

    A na ostatnim to jakaś blenda?? Strasznie mocno poświeciło, przepalając twarz, nos zlał się z całością twarzy...
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #5

    Domyślnie

    Dwójka najlepiej na tym ... "mościku"
    Panerai vel Eliot Capone

  6. #6

    Domyślnie

    Dwójka fajna .... na 4 jakoś poza modelki mi nie leży
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

  7. #7

    Domyślnie

    popieram przedmówców - 2 the best. I mi buty w tej stylizacji nie leżą
    D90

  8. #8

    Domyślnie

    Na 3. dziewczyna wyszła bardzo niekorzystnie, jak młodociana pani galerianka (może trochę z podobieństwa rysów twarzy tak mi się skojarzyło), coś jest w tej pozie i w takim oświetleniu (zero akcentów rysów twarzy, nawet brwi stają się niewidoczne), że to zdjęcie jest złe. Jeszcze zmarszczenia kiecki. Pozostałe zdjęcia są znacznie powyżej mojego poziomu umiejętności i podobają mi się (najbardziej bonus).
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KamilM Zobacz posta
    Dwójka z całości do mnie najbardziej przemawia. Na 3 i 4 brak ostrości na twarzy.
    Też najbardziej pasuje mi 2, jednak wrzuciłem coś jeszcze, żeby poznać jakieś krytyczne opinie, żeby wiedzieć nad czym muszę pracować, dzięki!
    Cytat Zamieszczone przez routine Zobacz posta
    Taaaaak, dwójka! Wybija się na prowadzenie.
    Jak wyżej, dzięki
    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    A na ostatnim to jakaś blenda?? Strasznie mocno poświeciło, przepalając twarz, nos zlał się z całością twarzy...
    Tak, srebrna, tylko ją sobie sam trzymałem i nie miałem jak oddalić, z racji tego błędu wstawiam tylko jako bonus
    Cytat Zamieszczone przez Panerai Zobacz posta
    Dwójka najlepiej na tym ... "mościku"
    Dzięki
    Cytat Zamieszczone przez Koliber44 Zobacz posta
    Dwójka fajna .... na 4 jakoś poza modelki mi nie leży
    Mi się spodobało, brakuje mi jednak dołu, gorzej z pozą z 3 jak zauważył już kolega wyżej ;]
    Cytat Zamieszczone przez grzankova Zobacz posta
    popieram przedmówców - 2 the best. I mi buty w tej stylizacji nie leżą
    Dzięki Nie jestem żadnym zawodowcem, ani osobą obeznaną w portretach, a więc tymczasowo zajmuję się robieniem zdjęć dziewczyną w takich strojach w jakich same się u mnie pojawią Dzięki
    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    Na 3. dziewczyna wyszła bardzo niekorzystnie, jak młodociana pani galerianka (może trochę z podobieństwa rysów twarzy tak mi się skojarzyło), coś jest w tej pozie i w takim oświetleniu (zero akcentów rysów twarzy, nawet brwi stają się niewidoczne), że to zdjęcie jest złe. Jeszcze zmarszczenia kiecki. Pozostałe zdjęcia są znacznie powyżej mojego poziomu umiejętności i podobają mi się (najbardziej bonus).
    Szczerze to się teraz z Tb zgadzam, jak się dokładniej przyjrzeć temu zdjęciu. Bonus też mi się podoba, ale jest źle naświetlony, przez nieuwagę, bo wyszło mocniejsze słoneczko, a ja skoncentrowany na trzymaniu blendy i jakiegoś sensowniejszego kadru nie zwróciłem uwagi na podziałkę od naświetlania. Mam oczywiście poprawki tego kadru, ale już nie wychodziło tak sympatycznie :] W każdym bądź razie dzięki!
    D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •