Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Tylko 5.
    Gdzie ten straszny przepał na 1ce? Ten rozbryzg niby? Naprawdę to komuś przeszkadza w odbiorze zdjęcia??

  2. #12

    Domyślnie

    Dla mnie też tylko 5-ka.

  3. #13

    Domyślnie

    Jak wyżej 5. Chętnie zobaczyłbym ją w kolorze.
    Uzależniony od B Ł Y S K A N I A

  4. #14

    Domyślnie

    szkoda ze tylo 5 bo ja uwazam ze jedynka jest miodna zwlaszcza ze to gorska woda była no i temperatura wody miała nie wiecej niz z 10 stopni
    wiec dla mnie modelka jest bohaterka...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Tylko 5.
    Gdzie ten straszny przepał na 1ce?
    Ślepy jesteś?
    Fuji

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    a ja nadal myslalem ze najbardzie do gustu przypadnie jedynka

    Oj , nie ! Jak dla mnie 4 rządzi. Na 1 modelka wygląda na średnio szczęśliwą natomiast 4 ma ten ładunek emocjonalny. Zasmaczystość BW to już temat na inną opowieść
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Ślepy jesteś?
    Cóż, chyba odzwyczailem się od forumowego oceniania zdjęć, nie chce mi się latać z linijką i szukać czy coś jest proste czy o 0,01 stopnia krzywe, czy wszystkie piksele się mieszczą w histogramie - a to chyba pierwsze reakcje wielu forumowiczów na widok zdjęcia.
    Nie widzę nigdzie by woda była "okrutnie przepalona", widzę pare rozbrygów nieco jaśniejszych niż reszta wody (normalne, są w słońcu) - to czy mają 255,255,255 czy 245,245,245 ma cholernie marginalne znaczenie. Przyczepiłbym się natomiast do zupełnie innych, imo istotniejszych rzeczy jak choćby światło, mimika - to czy tam jest troszkę jasnej wody jest ostatnią rzeczą na którą bym zwrócił uwagę oceniając zdjęcie. Ale tak to bywa na forum, przecież najważniejsze żeby przepałów nigdzie nie było!

    Nie, nie jestem ślepy.
    Ostatnio edytowane przez morzon ; 10-06-2013 o 11:09

  8. #18

    Domyślnie

    No tak' bo przecież przepały to kanon w fotografji i nawet są bardzo pożądane. No proszę cię. Mnie to przeszkadza, Tobie nie. I tyle w temacie.
    Fuji

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    No tak' bo przecież przepały to kanon w fotografji i nawet są bardzo pożądane. No proszę cię. Mnie to przeszkadza, Tobie nie. I tyle w temacie.
    Widze ze nie zrozumiales o czym pisałem. Życzę udanych polowan na kolejne biale piksele

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •