Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Zu+na

  1. #1
    mackaron
    Gość

    Domyślnie Zu+na

    W sumie nie moja bajka ale dziewczyny tak ladnie prosily...






  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    BBa/Dublin
    Posty
    127

    Domyślnie

    jakos jakos... nie podchodza mi, brak ostrosci i te zyly na rece przy ostatnim zdjeciu.

  3. #3

    Domyślnie

    Sory ale mi się kojarzy z portretem narkomanek. Przy tej obróbce dziewczyny wyglądają jak brudne, zmęczone z podpuchniętymi oczami. Brakuje tylko strzykawek i igieł. Jeżeli taki był zamysł, to wyszło dobrze. Jeśli chodzi o 2, to więcej tam słońca niż modelki.

  4. #4
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    narkomanki, żyły i brak ostrości...ok

  5. #5

    Domyślnie

    Jako kadr to mi się całkiem 1 i 3 podobają. Choć w 1 to słońce trochę w złym miejscu moim zdaniem i blik na twarzy modelki wyszedł. Poza tym mogłeś ukryć podkrążone oczy i żylaste ręce.
    D300s \ T17-50/2.8 \ N35 1.8 \ N50/1.8 \ N 70-300 ...

  6. #6

    Domyślnie

    A ja lubię takie surowizny.
    Dla mnie bardzo udany set.
    Wypijmy za blendy...

  7. #7

    Domyślnie

    Czysta perwersja. Fajne dziewczyny.
    Panerai vel Eliot Capone

  8. #8

    Domyślnie

    Ostrość mi tutaj nie jest potrzebna. Jakoś widzę taki klimat starych zdjęć zrobionych z paczką na ulicy. Podarte dżinsy, trzepak i pogaduchy. Nie, taka żyletkowa ostrość nie pasowałaby mi tu do tematu. Jest super dla mnie.

    1 - wciągam jako kadr i kolory, ale bijące światło mi przeszkadza. Szkoda,
    2 - podobnie jak przy 1,
    3 - kadr niezły, ale poza najsłabsza, taka wymuszona. Na jedynce widać rozluźnienie, jak to bywało przy podpieraniu muru ze znajomymi

    Nie zawsze też kobiety muszą się wyginać w lewo i prawo, żeby dobrze wypaść na zdjęciu. Na jedynce Pani po prawej właśnie tak normalnie sobie stoi i bawi się nieco zabałaganionymi (to też plus) włosami.

    Pomimo powyższych uwag, zdjęcia swój urok mają i jedynkę bym przerobił na B&W.
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  9. #9

    Domyślnie

    Ja też bym tak od razu nie skreślała tych zdjęć. Co prawda 2 i 3 zupełnie mi nie leżą, ale 1 ma swój klimat. Tylko ten blik na twarzy...
    WWW || FB || BK
    jestem babą

  10. #10

    Domyślnie

    1 tylko. A ostrość i dokładny retusz zostawmy tym zdjęciom, które bez tego nie mogą zaistnieć. Te zdecydowanie mogą. Szkoda w 1, że aż tak to słońce uderza w kadr. 2 też wykluczam przez światło, a 3 byłaby super jakbyś nieco inaczej skadrował, choć widać pewną analogię - kawałek uciętej głowy, ręki, prawa część kadru daje pewną przestrzeń, choć nie wiem czy jej nie za dużo, natomiast lewa ręka modelki na obręczy wygląda bardzo nienaturalnie i ta kurtka...mam wrażenie, że wisi na wieszaku...ogólnie Pani na dwójeczce lepiej zapozowała

    pozdrawiam i życzę kolejnych udanych kadrów.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •