Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tatry w ogniu

  1. #1

    Domyślnie Tatry w ogniu

    W dali, drugi od lewej to Łomnicki Szczyt. Wschodzące słońce wstając zza horyzontu zaczyna oswietlać najwyższe szyty gór. Zdjęcie zrobione z Sokolicy w Pieninach.


  2. #2

    Domyślnie

    kadrzysko bardzo zgrabne, widoczek przyjemny, jakby drzewa oświeciło byłby szał
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  3. #3

    Domyślnie

    Mały ten ogień, ale moment przedni.
    Bardzo fajny kadr. Drzewa otulają od dołu to co najważniejsze. Przyciemniłbym nieco pierwszy plan, aby zróżnicować od tego który pozostaje w słońcu.
    NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    Tytuł chyba odrobinę zbyt monumentalny, ale ujęcie piękne i fajnie podane.
    I po polsku to chyba po prostu Łomnica zamiast kalki ze słowackiego Lomnicky Stit (ale w 100% nie jestem pewien)
    Ostatnio edytowane przez dominikpl72 ; 04-06-2013 o 20:41
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Mały ten ogień, ale moment przedni.
    Bardzo fajny kadr. Drzewa otulają od dołu to co najważniejsze. Przyciemniłbym nieco pierwszy plan, aby zróżnicować od tego który pozostaje w słońcu.
    Wydaje mi się, że to wschodzące słońce wystarczająco dobrze odcina górę od dołu. Zieleń lasu jest też kontrastowa do pomarańczu na górze.

    Cytat Zamieszczone przez dominikpl72 Zobacz posta
    Tytuł chyba odrobinę zbyt monumentalny, ale ujęcie piękne i fajnie podane.
    I po polsku to chyba po prostu Łomnica zamiast kalki ze słowackiego Lomnicky Stit (ale w 100% nie jestem pewien)
    Jakbym nazwał np. "Tatry o wschodzie" to nikt by mnie nie odwiedził. Ale coś w tym jest. Trudno iść w zaparte Co do nazwy szczytu to masz rację. Powinno brzmieć Łomnica. Jednak to może byc myląca nazwa stąd to spolszczenie. Być może niefortunne...

    Dziękuję za wizytę i uwagi. Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Piękny widoczek i tyle!
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    Kolory i światła na szczytach bardzo pięknie ci wyszły! Bardzo fajnie odseparowałeś plany.
    Wydaje mi się że przydało by się troszkę więcej detalu (ale tak delikatnie) w ciemniejszych chmurach. W pierwszym momencie myślałem że dół jest trochę za duży i ciężki, ale po chwili zorientowałem się że obcinając go linia horyzontu znalazła by się na środku kadru.

    Bardzo przyjemnie się ogląda i trochę zatęskniło mi się za Tatrami...
    “There are always two people in every picture: the photographer and the viewer.” – Ansel Adams

  8. #8

    Domyślnie

    ŁAdnie poukładane w planach. Gdyby przejżystość powietrza była lepsza byłoby miodzio.
    Gratki.
    Waldo 2008
    D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •