Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekb_23 Zobacz posta
    Witam, chce kupić powyższy obiektyw ale nie wiem czy jest on odpowiedni do mojego modelu aparatu. Proszę Was o pomocy, czy może jedna zdecydować się na TAMRON AF 70-300mm F/4-5.6 Di LD Macro.
    hmm, ten Tamronik AF 70-300mm F/4-5.6 Di LD Macro wysprzedawany jest wlasnie w saturnie (germany) a cena jego to 99€! Testowal ktos to szklo? Za ta cene to chyba jakies badziewie?
    W sumie ciemne i bez VR... Dlatego takie tanie...
    Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1

  2. #12

    Domyślnie

    Trzeba mieć świadomość, że tego typu szkła są ciemne i praktycznie da się ich używać tylko w dobrych warunkach oświetleniowych (słoneczny dzień), albo do fotografii statycznych obiektów (często przy użyciu VR). W pozostałych sytuacjach szkło takie może się sprawdzać bardzo średnio. Kupiłem kiedyś taki obiektyw i po pewnym czasie go sprzedałem. Był za ciemny i nie potrzebowałem aż tak długich ogniskowych. Dlatego też dobrze jest się zastanowić, czy w miejsce takiego szkiełka nie wziąć jakiejś jasnej stałeczki, np. 85 1.8G.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •