Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 400mm 2.8 AFS

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar pokretloodradia
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    108

    Domyślnie 400mm 2.8 AFS

    Witam ma ktoś 400mm 2.8f AFS ?

  2. #2

    Domyślnie

    A listę właścicieli robisz czy pytanie jakieś masz?

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar pokretloodradia
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    108

    Domyślnie

    Jak już pisałem co zostało wymoderowane nie wiedzieć czemu myślę o zakupie 400mm 2.8f AFS ( jedynka ) i jestem ciekaw opinii na jego temat.

  4. #4

    Domyślnie

    1. skoro chcesz kupić to kup innego szkła o tym świetle i ogniskowej nie ma
    2. wszystkie super tele nikona powalają na kolana i wiadomo że są wybitnie dobre
    3. kupisz szkło za XX tysięcy zł po paru opiniach na forum ? :P
    4. wydając tyle kasy wypadało by przestrzelić szkło.. albo chociaż obmacać ?

  5. #5

    Domyślnie

    Dokladnie powiem to co przedmowca, dodal bym jeszcze czy bede uzywal telekonwenterow I jak sprawuje sie szklo z nimi ale wiadomo ze z tym szklem wszystko sprawuje sie swietnie.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar pokretloodradia
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    108

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedzi szkło macałem oczywiście wiem co potrafi ten słoik chodzi mi konkretnie o opinie osoby lub osób posiadających ten właśnie obiektyw czyli AFS wersja pierwsza czy szkło ma jakieś problemy np. z AFS ( chodzi mi o silniczek ) czy nie sypie się za szybko chodzi mi o opinie osoby użytkującej ww słoik a nie o optykę, ta na pewno jest bardzo dobra.

  7. #7

    Domyślnie

    Opinia jednej osoby ma Ci coś wnieść nowego? Jak się silnik posypie, to od tego masz gwarancję / serwis. Szkło nie ma żadnych problemów, a czy ten konkretny egzemplarz, który kupisz, będzie miał problemy, to przecież nikt nie zgadnie. Potrzebujesz 400/2.8? To po prostu znajdź dobrą ofertę i kup. Jak się boisz o silnik, to kup na gwarancji.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar pokretloodradia
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    108

    Domyślnie

    O jakiej gwarancji mówimy obiektyw 400 2.8 AFS jedynka to jakieś 10 lat wstecz. Chodzi mi o opinie użytkowników ale jak widać takowych brak.

  9. #9

    Domyślnie

    To jest dość egzotyczne szkło nie dziw się, poszukaj na zagranicznych forach lub tutaj.. Parę osób ma, no i nie zapomni wstawić paru fot jak będziesz szcześliwym posiadaczem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •