Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11

    Domyślnie

    może jakaś elegancka saszetka przez ramię? sam zacząłem używać od kiedy byłem zmuszony nosić ze sobą kalendarz podręczny, tonę kluczy i inne pierdoły
    innego wygodniejszego wyjścia nie widzę.
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  2. #12

    Domyślnie

    no tak

    ale nie pedałka i nie kieszenie w zasadzie kończą możliwości

    ja wprawdzie nie noszę koszul i nie chodzę po biurach, ale jak jest bardzo gorąco i nie ma gdzie pochować takich pierdół to używam pokrowca tamraca na aparat kompaktowy który można albo nosić na pasku albo do paska przypiąć..

    idea pedałki z niepedałkowym wyglądem

    o takie coś mniej więcej (nie pamietam teraz czy dokładnie to)

    http://www.tamrac.com/products/digital2/
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Jak mi któryś raz z kolei wypadł portfel przy wysiadaniu z samochodu, to zacząłem chodzić z torbą taką jakby na laptopa, przewieszaną przez ramię.

    Mieści wszystko co potrzeba, łącznie z iPadem, makiem mini razem z całym osprzętem i wiele więcej, w razie czego można ją też powiększyć suwakiem. Tylko nie wiem czy nie będzie za wielka na Twoje potrzeby, bo one chyba wszystkie są podobnej wielkości (na laptopa 13").

  4. #14

    Domyślnie

    Ja normalnie mam aktówkę, w której mogę wszystko pomieścić. Ale powiedzmy idziesz na jakieś np. wieczorne spotkanie w garniturze, gdzie aktówki się raczej ze sobą nie zabiera. Chyba pozostaje skompresować zawartość portfela, ilość i wielkość telefonów, kluczy itp.

  5. #15

    Domyślnie

    fon w kieszeni spodni...klucze w kieszeni kurtki, portfel w szufladzie w domu a "pęgę" w tynej kieszeni spodni...moje rozwiązanie
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  6. #16

    Domyślnie

    Nie ma to jak wypchane kieszenie w spodniach, zwłaszcza w garniturowych. Widząc takie przypadki odruchowo rozglądam się po pozostałych kieszeniach czy aby grzebień nie wystaje
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #17

    Domyślnie

    tia...nie ma to jak aktówka w której sa klucze, fon i prawo jazdy
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  8. #18

    Domyślnie

    o dobry wątek.. ja właśnie zakupiłem to :

    http://76.my/UserImages/Items/1012/08/Henry2u@1.jpg

    Case logic 205 sling.. aparat to chyba najmniej będzie w tym siedział tak to, dokumenty,klucze,ipad,woda jakowaś,fuji x takie pierdoły.. od biedy może zmieści d700 nie wiem..

  9. #19

    Domyślnie

    a to jest całkiem zajefajne... by mi sie akurat na moto przydało żeby wozić sprzęt ze sobą...gdzie kupiłeś?
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •