Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Ula

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    To nie D90, tylko Samyang 85mm plus dobra obróbka (i umiejętne użycie perspektywy). Aparaty już od czasu D80 mają matrycę tak dobrą, że tego typu zdjęcia można spokojnie na bazowych ISO publikować w forumowym formacie i niewiele osób będzie w stanie odróżnić zastosowaną matrycę. Korpus ma tu naprawdę niemal zerowe znaczenie. Jednak obiektyw, światło i operator grają już sporą rolę.

  3. #23

    Domyślnie

    No i o to mi wlasnie chodzilo szanowny panie mOSAd. Wiem ze da sie z tego D90 wycisnac bardzo duzo tylko brak wciaz wiedzy. Obrobke podziwiam, sam proboje dojsc do czegos takiego, chetnie porownal bym sobie ostrosc naszych puszek bo mam wrazenie ze moja zadko trafia w punkt, ale mniejsza. W sobote nauki wlasnej ciag dalszy. Moze uda mi sie zblizyc do zdjec 1 lub 4 tegoz postu Super ta jedyneczka jest
    d90/35mm f1,8/50mm f1,8/85mm 1,8D/18-105 kit i ogólny mętlik w głowie

  4. #24

    Domyślnie

    @kowalmen moja trafia jak ja trafie bo samyang silnika nie ma więc puszka nie może się mylić, tylko ja Choć przyznam, że zarówno z Tamponem 17-50 jak i 35mm od nikkora trafia w punkt - no może z 35 nie za każdym razem...
    12 14 28 35 85

  5. #25

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne zdjęcia, sam chciałbym kiedyś ustrzelić takie fotki, chyba wtedy mógłbym z dumą powiedzieć, że wiem o co w tym chodzi. Już dawno "mądrzy" ludzie stwierdzili, że nie aparat robi zdjęcia, tylko jego "operator".
    -----------------
    D90 + D7200 | NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR | N35mm f/1.8G ED | N50mm f/1.8D | SB-700

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •