Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ginger love...

  1. #11

    Domyślnie

    Grzechu, to może ja Cię ostrzelam, jeśli można

    - Rozmycie zupełnie nie potrzebne. Tam gdzie się pojawiło jest za dużo kontrastu więc wygląda po prostu brudno. Druga sprawa, że akurat tam też znajduje się odbicie światła i wzrok automatycznie wędruje na lewe ramię.
    - Na tej dziewczynie to konkretne światło jest płaskie. Wyszła duża twarz, duże palce, duża ręka.
    - Samo ułożenie rąk konkuruje ostatnio na równi z bokehem o pierwsze miejsce na liście najbardziej ubitych środków wyrazu. Nuda, ale to nie Twoja wina. Po prostu taki nasz forumowy monotemat.
    - Ciemno w studio i zgubiły się gdzieś tęczówki

    Ogólnie średnio i robiłeś lepsze i normalnie bym takiego zdjęcia nawet nie skomentował, ale skoro to Ty, to po starej uprzejmosci...

  2. #12

    Domyślnie

    Jestem delikatnie pod wpływem, ale .... mam ochotę coś popisać.
    W Twoich wątkach za zwyczaj się nie udzielam ale zawsze oglądam - z czystej ciekawości jak rozwinie się dyskusja.
    Nie jestem znawcą fotografii portretowej, glamour i w ogóle żadnego rodzaju.
    Masz pewien talent - pokazywania niekorzystnych cech osób, które fotografujesz.
    W każdym wątku forumowicze wytykają trafnie rzeczy, które Ci umknęły podczas robienia zdjęć, obróbki - jak grochem o ścianę.
    Twoją taktyką jest odbijanie piłeczki, nie było chyba w żadnym Twoim wątku próby wdrożenia uwag w czyn - a może warto by było.
    Spójrz jak bardzo różnią się Twoje zdjęcia z początku w porównaniu do dzisiejszych.
    U większości osób z upływem czasu widać znaczy progres, Ty natomiast mimo dość poważnych inwestycji, zaangażowania w sztukę fotografii i chyba ukierunkowania na zarobek - stoisz moim zdaniem w miejscu, powielając w kółko swoje błędy.
    Nie eksperymentujesz, nie bawisz się tylko wciąż serwujesz Sapphironowe Love, które w żaden sposób dobrze mi się nie kojarzy.
    Z przyjemnością obejrzę Twoje następne, mam nadzieję tym razem dobre "inne" zdjęcia.
    Jeżeli Cię uraziłem .... trudno.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  3. #13

    Domyślnie

    potwierdza się stare powiedzenie - "piłeś - nie pisz"

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    A ja się w pełni zgadzam z @nimnull, nawet nie wiem co jeszcze można by do tego dodać.
    Jak mówi jeszcze starsze powiedzenie - in vino veritas.
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •