Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Podejście

  1. #1

    Domyślnie Podejście


    Zawsze miałem straszne problemy ze wszystkimi typu portretami, próbuję więc coś z tym zrobić. Co myślicie o tym?

    Dodam - buty ucięte celowo, bo modelka miała strasznie płaską podeszwę i małe stopy, kompletnie gryzło się to z kompozycją zdjęcia, a do tego strojem. Także za to proszę nie bić.

  2. #2

    Domyślnie

    aberracje to mogłeś usunąć

    brakuje trochę tych nóg i jakiś taki blur na lewej ręce i twarzy.. po za tym bardzo miłe w odbiorze

  3. #3

    Domyślnie

    Fakt, strasznie rozmydlone.
    d5000
    KOBIETA

  4. #4

    Domyślnie

    Kurczę, nie wiem co jest z tym rozmydleniem, bo już któraś osoba mi na to zwraca uwagę, a nic kompletnie pod tym względem nie było edytowane. Jedyne co to przed - makijaż na twarzy, puder na odsłoniętych częściach twarzy, soft, olbrzymia blenda + kontra.

  5. #5

    Domyślnie

    masz cały kard ( jasny ) z tego szkła wygląda że prawa strona mydli mocniej.. co to za stałka

  6. #6

    Domyślnie

    Maksymalnie otwarta 50 1.8 przecież mydli
    Czarna bielizna wkurza...
    Wypijmy za blendy...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Czarna bielizna wkurza...
    Na zdjęciach może u wkurza ale w realu nie. Przynajmniej mnie...
    Co do zdjęcia to dość mocno rozmydlone...
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że nie trafiłeś z ostrością. Ostra jest klatka piersiowa, a twarz zaczyna uciekać już w rozmycie.

    Sprawa dla mnie ważniejsza.. ekspresja modelki, mnie nie porywa.. brakuje mi ekspresywności. Uważaj również z ucinaniem stóp, nie lubię mówić o takich regułach ale warto jednak o nich pamiętać.

  9. #9

    Domyślnie

    Klimat dla mnie super. Szkoda troche stóp i przepału (prawie) na lewym policzku. Ale klimat trzyma. Cofnął bym modelę o krok glębiej.
    Pozdrowienia


  10. #10

    Domyślnie

    Kurczę, widzę w takim razie postępy u siebie, gdyż są dużo bardziej pozytywne komentarze, niż gdy zaczynałem się w to bawić.

    Co do stóp - całkowicie się zgadzam. Modelka po prostu ubrała kosmiczne jak do tego stroju buty (prosiłem o chociaż lekki obcas, a ona założyła baleriny nie pasujące nawet kolorem). Musiałem z tym zawalczyć i postanowiłem pójść na przekór zasadom i po prostu je uciąłem, gubiąc przy okazji łydki w cieniu. Co do ekspresji - też się zgadzam. Długo się męczyłem z modelką, żeby chociaż zwalczyć wyraz twarzy "zabiję Cię". To były jej pierwsze zdjęcia.

    Dziękuję za odwiedziny, uwagi i ciepłe słowa.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •