Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    no wlasnie mam ten sam problem, tez jakims dziwnym trafem odkrecila sie i uciekła.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  2. #12
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    no wlasnie mam ten sam problem, tez jakims dziwnym trafem odkrecila sie i uciekła.
    Może to dobra okazja aby pomyśleć o DK-17M. Nie chcę się bawić w doradcę, jednak jestem bardzo zadowolony z zamiany DK-17 na DK-17M. Pomaga mi też ocenić wzrokowo GO przy użyciu jasnych stałek i nie tylko.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Może to dobra okazja aby pomyśleć o DK-17M. Nie chcę się bawić w doradcę, jednak jestem bardzo zadowolony z zamiany DK-17 na DK-17M. Pomaga mi też ocenić wzrokowo GO przy użyciu jasnych stałek i nie tylko.
    boje sie trochę jak to by zagrało z moja dość dużą wadą wzroku.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #14
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    boje sie trochę jak to by zagrało z moja dość dużą wadą wzroku.
    Tutaj się nie wypowiem. Jednak może warto popytać czy ktoś z Twojej okolicy nie pożyczy DK-17M na chwilę aby to sprawdzić. Być może okulary mogą być pewnym problemem aby zbliżyć oko do samego wizjera.

  5. #15

    Domyślnie

    mam dk17m oko trzeba przypchnąć do wizjera jak nosisz okulary to na początku przeszkadza... ale teraz bez nie mogę patrzeć.. takie maleństwo... oko -3 dioptrie

  6. #16

    Domyślnie

    no i zakupilem zwykła 17, juz nie chciałem nic kombinować, moze dokupię jeszcze 19 - z okularami powinno to fajnie hulać.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    no i zakupilem zwykła 17, juz nie chciałem nic kombinować, moze dokupię jeszcze 19 - z okularami powinno to fajnie hulać.
    nie bedzie... Okulary beda non stop uswinione od przykladania do 19-tki

  8. #18

    Domyślnie

    dk 19 ma jedną wadę, jest za miękka. U mnie zawsze się zawija i trza ją poprawiać
    ff

  9. #19

    Domyślnie

    Cześć. Już zgłupiałem od tych DK-17, DK-3, DK-19, DK-17M ... nie ogarniam ... ludziska ... którą muszlę kupić do D 800 ?! Help !
    Czy ta DK-19 to taki zwyczajny gumowy lejek bez dodatkowego szkła ? Chyba taka wystarczy żeby nie wpuszczać światła bocznego i
    wygodnie kadrować ?


    PS. Okularów nie noszę.
    Ostatnio edytowane przez Panerai ; 20-05-2013 o 00:01
    Panerai vel Eliot Capone

  10. #20

    Domyślnie

    Jesli dobrze pamietam, to zakladajac DK-19 trzeba wyjac szybke z DK-17.
    DK-17M wkrecasz w miejsce DK-17.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •