Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    przeca przeprosiła kobita
    cieszę się z dobrego przyjęcia bo jak pisalem już wcześniej są to moje początki w studio i narazie próbuję to wszystko ogarnąć, chyba będę wrzucał do tego wątku wszystkie moje dokonania i zobaczymy czy będzie widać jakiś postęp. Niedługo dorzuce coś z zeszlego tygodnia a w środę kolejne zmagania - pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    hej dorzucam więc kolejną fotkę do krytyki


  3. #13

    Domyślnie

    to zarzucam kolejne sprzed 2tygodni i z zeszłego - jak zwykle wszelka krytyka i sugestie mile widziane, pozdrawiam
    3
    4

  4. #14

    Domyślnie

    jako że czasu ostatnio mało na studyjne ćwiczenia dorzucę jeszcze jedno Natalii z nieco inną obróbką - walić śmiało klata wytrzyma
    5

  5. #15

    Domyślnie

    To może coś o światłach napiszę jeśli kogoś by interesowało - pierwsze zdjęcie to okta180 plus softbox jako kontra, drugie ustawienie podobne plus światło na tło, 3 i 5 to dwa softboxy po obu stronach (lekko z tylu) przód to beuty dish z góry plus srebrna blenda od dołu i lampa na tło , 4 softbox 90x90 plus kontra i światło na tło

  6. #16

    Domyślnie

    2 - chlasnąć od dołu całe wielkie brzydkie łokcie i będzie super (no może mimalnie światła wypracować)
    4 - świetne zdjęcie charakterystyczne, można trochę powalczyć z cerą oraz minimalnie wyrównać kontrast na barku i dekolcie, w stosunku do reszty ciała (tak, wiem, że poza głębią, itd) lub odwrotnie
    1 - jakoś tak.. prawie... na pewno można pójść w tym kierunku zdecydowanie i konsekwentnie i coś fajnego zrobić
    5 niby lepsza niż 3, ale tylko pozornie. Wyszło czysto studyjne zdjęcie, ale trójka z trochę stonowanymi światłami mogłaby się lepiej bronić ciut luźniejszą konwencją i bardziej artystycznym wydźwiękiem, na 5 jakiś dziwny cień/krecha na ramieniu bardziej widoczny się zrobił, podobnie z szyją - mocniej odstaje od reszty

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •