Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Sigma 70-200 OS + TC

    Cześć
    Zbieram się do zakupu telekonwertera x1.7 x2.0. I teraz problem w tym że, nie jestem pewien czy z Sigmą jestem skazany tylko na TC Sigmy, czy Nikon też "zagada"?
    Główny cel to spotting (ten naziemny około-lotniskowy), gdzie czasem 200mm (DX300mm) jednak czasem nie wystarcza. Zakup 80-400 nie wchodzi w grę, bo 70-200 na co dzień używam do sportu, a na 2 szkła pozwolić sobie nie mogę.
    Cena ... powiedzmy, że bardziej zależy mi na jakości. Nie chce nic nie wartym konwerterem tracić na jakości, oczywiście mam świadomość, że spadek jakości będzie.
    Myślałem o Nikonie TC1.7 II , TC2.0 III (nie wiem czy tutaj cena jest adekwatna do jakości), Sigma 2.0 (tutaj jakość przekonania nie mam, sugeruje się tylko tym, że to i to Sigma wiec może będzie optycznie OK), może jeszcze coś innego.
    Co jest godne polecenia? Dodam że temat jest dla mnie zupełnie nieznany.
    D700, S24-105/4 ART.

    "...the first thing that you want, will be the last thing you'll ever need"

  2. #2

    Domyślnie

    Nie bedzie dzialac z nikonowskim TC, autofokus glupieje.
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  3. #3

    Domyślnie

    Się łudziłem wpisami, jak Kenko działa z Nikkorem i tym podobne, sądziłem że jak w pucharze, każdy z każdym "zagra" . Czyli pozostaje mi tylko Sigma 2.0?
    Ostatnio edytowane przez arwic ; 12-05-2013 o 00:17
    D700, S24-105/4 ART.

    "...the first thing that you want, will be the last thing you'll ever need"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •