Close

Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 388
  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo dobre fotki Michal..a przy okazji - byłes juz w Powsinie? Warto przejechać sie do ogrodu? Przyznam, że w tym kolo Łazienek to bida..poza konwaliami i dogorewającymi magnoliami niewiele wiecej bylo..O owadach nie wspomne.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  2. #12

    Domyślnie

    Dzieki za komentarze

    Jarek - w samym Powsinie nie bylem ale jadac do Powsina od strony WIlanowa w pewnym miejscu jest skret w lewo do kortow tenisowych, taka droga bita. jak sie nia pojedzie prosto do konca to sie wyjedzie na pola i laki, znalazlem tam fajny kawalek niezaorany, jakies kanaliki z woda, troche swiezej trawy i soczystej roslinnosci. Jak tam bylem to sezon dopiero raczkowal, te bielinki sa wlasnie z tamtego miejsca, widze tam potencjal, jak bedzie pogoda to moze w lykend z ranca wyskocze zobaczyc czy tam sie wazki nie legna przypadkiem. Pisalem do Ciebie PW z pytaniem czy sie nie wybierasz do Zegrza na polanke? A propos, moglbys mi jeszcze raz podac namiar z map google'a o ktora to polanke chodzilo, bo gdzies mi wypadla ta wiadomosc?

  3. #13

    Domyślnie

    Bylem na polance w sobote , niestety na dobre 3 tygodnie temat nie wart poruszania. Po calej polance przejechal traktor i wyglada to teraz jakby polane zaatakowalo milion kretów. Poza kilkoma kepami trawy wyglada to teraz jak na budowie Troche mnie to zmartwoło bo tam zawsze bylo niezawodnie. Poewnie troche potrwa zanim odrosnie. Ale jak tylko wroci do statu "poprawnego" dam Ci znac.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  4. #14

    Domyślnie

    daj mi namiar gdzie to jest, bo wydaje mi sie ze wiem i obok tej polanki sa jeszcze inne widoczne placki wsrod drzew.
    a moze tam komus chalupe beda stawiac i rownali teren? nie widze innego powodu dla ktorego po tego typu polanie nalezaloby jezdzic traktorem.

  5. #15

    Domyślnie

    robia to co roku... tylko w tym roku znacznie pozniej. Zwykle robili tak w marcu. Chalupy nikt tam nie bedzie stawial.. te placki co widziales, to zwykle zbozem porosniete... poza makami i chabrami niewiele wiecej jest. Jak wroce do domu dam ci namiary
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  6. #16

    Domyślnie

    ha, w zbozu wazki sie lubia ukrywac, wiec nie do konca to teren stracony, zwlaszcza ze polanke zaorali

    13.

    14.

    15.
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 04-08-2013 o 01:28 Powód: rozmiar zdjęć

  7. #17
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 04-08-2013 o 01:28 Powód: rozmiar zdjęć

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    okolice Gliwic / scotland
    Posty
    8

    Domyślnie

    1 i 6 ...wymiatajace jak dla mnie . Gratulacje

  9. #19

    Domyślnie

    Ale żeś 18 ustrzelił! super! 19 czym doświetlane? blenda czy lampa?
    D300 + D50 + T17-50/2.8 + N50/1.4D + N70-300VR + S8/3.5 Fish + V90/2.5 VMC + SB-800 + ....duzo checi na nauke

  10. #20

    Domyślnie

    19 doswietlana a w zasadzie rozproszona parasolka dysuzyjna. nie uzywam lamp, tylko blendy, parasolki i od lykendu odblysnika na obiektyw.

Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •