Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: She

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Lubie takie klimaty w zdjeciach, ale mz twarz jest za ciemna. Gdzie reszta skory jest o wiele jasniejsza. Mina modelki pozostawia wiele do zyczenia. Lubie spojrzeia spod byka, ale one maja byc kuszace, A ta twarz troche przypomina wscieklego wampira. Mysle, ze majac raw, spr obrobic ja jeszcze raz. Moze te czarne doły spod oczu sa wina tylko zlej obrobki. Dlatego ciezko mi cos wiecej ocenic. Poza raczej na tak, obrobka i nie wiem czy mina, na nie. No i moze jakis inny kadr?
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  3. #3

    Domyślnie

    Nie czepiam, się fajnie jest!
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    O kurczę, bardzo wymowna twarz z tymi oczami, taka buntownicza. Niedostępna z ukrytymi oczami, które widzą wszystko bardzo dobrze. Lubię takie zdjęcia.

    Z krytyki:

    - modelka nie jest idealnie na środku (kadru, nie ścieżki ),
    - jasne adidasy trochę rozpraszają mój wzrok.

    Całość na plus na pewno
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie na nie. Bardzo ciemno pod oczami, mina faktycznie taka jakaś przypadkowa, poza ok, ale stylistycznie strasznie niespójne, te adidasy do reszty....trzeba było je po prostu zdjąć... Poza tym linia drzew przecina głowę co również jest niekorzystne w odbiorze. Dodatkowo chyba ostrość jest trochę przed modelką. Taki pstryk spacerowy i takie jak nie Twoje...

  6. #6

    Domyślnie

    Rozumiem, że właśnie taki był zamysł Autora: dziewczyna ubrana "glamour" i zbuntowane spojrzenie celebrytki/gwiazdy poprocka, ale stoi pośrodku polnej dróżki ubrana w buty do biegania NIKE. Z jednej strony - kompletnie od czapy, a z drugiej - chciałbym kiedyś robić zdjęcia tej klasy!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Dla mnie na nie. Bardzo ciemno pod oczami, mina faktycznie taka jakaś przypadkowa, poza ok, ale stylistycznie strasznie niespójne, te adidasy do reszty....trzeba było je po prostu zdjąć... Poza tym linia drzew przecina głowę co również jest niekorzystne w odbiorze. Dodatkowo chyba ostrość jest trochę przed modelką. Taki pstryk spacerowy i takie jak nie Twoje...
    mnie tam podniecają dziewczyny w trampkach

  8. #8

    Domyślnie

    a ja muszę wolanda bronić,chyba pierwszy raz.nie samego wolanda,ale jego zdjęcie.mina modelki fajna-taka,gdzie mi tu ku.... z tym aparatem.zdjęcie miękkie,delikatne,takie nie wolandowe.pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •