Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 3 x Elżbieta

  1. #11

    Domyślnie

    Mnie dla odmiany dwójka nie podoba się zupełnie. Nogi wyglądają komicznie... Ciężko mi się skupić na czymś innym przez to
    Ale 3 bardzo "sielankowa"
    WWW || FB || BK
    jestem babą

  2. #12

    Domyślnie

    jedynka jak dla mnie poprawny akademicko pstryk, na dwójce nie mogę się pogodzić z tymi obutymi, wystającymi z głowy raciczkami,
    trójka ładnie radosna a analiza - co było pierwsze, czy kwiat czy owoc - niepotrzebna
    D5k/N18-105VR/N70-300VR/N85makro/S10-20/4-5,6/Di622MII

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za wszystkie wizyty i opinie. Widzę,że zdania są podzielone
    Sady kwitną w UK a w zasadzie przekwitają.Załapałam się dosłownie na ostatni dzwonek.
    I am a Nikon girl

  4. #14

    Domyślnie

    2,3 swietne , pieknie zaswiecilo , 1 jakos mi nie lezy , moze przez to tlo .Pozdr Piotr.

  5. #15

    Domyślnie

    przyjemne zdjęcia, dwójka jest bardzo dobra, nogi są ok, tylko te buty psują efekt, trójka mnie zastanawia jak ta krucha modelka taki wielki kosz jabłek taszczy - ale to na wesoło, super miejsce na zdjęcia, ciekawe kolory, dobre światło.
    D90

  6. #16

    Domyślnie

    ciepły sielski klimat jest świetny
    szkoda, że mina dziewczyny wszędzie podobna, dla mnie taka trochę bez wyrazu
    dla mnie uszy królika dodają zdjęciu humoru brakuje mi tu dziewczęcego uśmiechu
    zazdroszczę miejsca
    D780|17-35|35|50|85

  7. #17
    wlodek1985
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arczi2804 Zobacz posta
    Skąd wziął się na 3 zdjęciu koszyk z jabłkami ja te drzewa dopiero kwitną ? Ogólnie ładnie.
    taki szczegół troszkę psuje fotkę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •