Witajcie. Mam taki problem . Posiadam owy aparat i nie posiadam do niego ładowarki w która się wkłada baterię ale za to mam kabel usb przez który podobno można go ładować pod komputerem , więc podłączam pod pc i miga zielona obwódka wokół przycisku on/off i dioda ładowania na ekranie monitora wykrywa aparat i mogę zobaczyć jakie zdjęcia są tylko w aparacie ale po nie całej minucie aparat gaśnie i na tym się kończy. Po ponownym podłączeniu aparatu dzieje się tak samo że lekko ponad pół minuty się po ładuje i gaśnie i ani nic nie świeci się na aparacie ani na kompie także nie wykrywa go . Próbowałem włączyć owy aparat gdy jest podłączony pod pc ale niestety nie da rady , jedyny komunikat który wyczytałem to taki (na pc oczywiście jak coolpix jest podłączony) że stan baterii jest krytyczny 2%. Sprawa ma się tak jak napisałem aparat jest od mojej dziewczyny i teraz nie wiem czy mam zamawiać wyżej wspomnianą ładowarkę do baterii a jeśli tak to prosiłbym o wskazanie której . Nie musi być z nie wiadomo jak górnej półki ważne by spełniała swoją rolę . Jeszcze jedno czy Waszym zdaniem powinien się ładować poprzez usb czy tez nie ? Mam ładowarkę od iPhone i nie wiem czy podłączyć do niej ten kabel usb i sprawdzić czy działać będzie no w sensie ładować . Bardzo bym prosił o pomoc tzw. starszyznę gdyż w tym temacie to ja jestem troszkę zielony