Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjęcie

Głosujących
219. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - odie83

    183 83,56%
  • 2 - erie

    36 16,44%
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92
  1. #21

    Domyślnie

    Nooooo... paaaanie ... - bardzo ładne foto. Kolejne - też niezłe, ale tamto lepsze ....
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  2. #22

    Domyślnie

    A ja zagłosowałem na zdjęcie a nie na kosmiczny efekt wyssany rodem z PSa. Miałem się nie ujawniać ale jak wspomniałem w innym wątku w pojedynku ewidentnie podoba się głosującym kunszt grafiki komputerowej a nie pomysł i samo zdjęcie. Jeśli mam być teraz szczery to pierwsze mnie powaliło i robi niezłe wrażenie ale nie mogę dopuścić by w pojedynku foto wygrał ktoś tylko dlatego że potrafi lepiej operować mychą w PS. Nie rozumiem też coraz częściej idei tych pojedynków bo jak widać coraz częściej uciekacie się do przekłamań rzeczywistosci co jak słyszałem właśnie od was nie ma wiele wspólnego z fotografią. Do tego celu powinno powstać oddzielne forum na digarcie
    Mam nadzieję że autor pierwszego - kimkolwiek jest nie ma mi tego za złe ale zagłosuję na to drugie
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #23
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    a zdjęcie pierwsze po lewej z tryptyku to nie PS?
    to co zrobiłeś w swoim zdjęciu pojedynkowym też odbiega mocno od klasycznie pojętej fotografii, więc pozwól innym na luz na zdjęciach. Tym bardziej, że to b.dobra praca.
    Nie pamietam o utyskiwaniach na zdjęcia sailora i Andego w temacie "Dali".
    ja jeszcze raz gratuluję autorom zarówno pomysłowości jak i wykonania.
    To najlepszy z pojedynków - obok tego Hesji z Adminem
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #24

    Domyślnie

    Al, bardzo dziękuję w moim i Odiego imieniu za ocenę, ale obie prace są PSute/ Corelowane i z rzeczywistością mają trochę mało wspólnego
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #25

    Domyślnie

    bdb prace , głos oddany
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To najlepszy z pojedynków - obok tego Hesji z Adminem
    JEJ, jak miło, że dzięki super pracy Odiego i na mnie spłynęło trochę splendoru






    (TO NIE JEST SARKAZM - uwaga techniczna bo mi już tutaj ktoś przez ramię to powiedział)
    Ostatnio edytowane przez Erie ; 02-04-2007 o 22:13
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #27

    Domyślnie

    Moim zdaniem obie prace są ciekawe i niesztampowe. Trzeba było trochę się wysilić, to nie było tylko naciśnięcie spustu "bo się napatoczyło". Może mi się podobać lub nie obróbka, styl, efekty... cokolwiek. Na pewno widać jakiś pomysł - i to mi się bardzo podoba. Nie oceniam techniki - bo się nie znam na tym. Oceniam raczej sposób myślenia... i biorąc pod uwagę moje prywatne preferencje - wybieram.

    Zagłosowane.
    Z dużą przyjemnością wyboru zresztą
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    a zdjęcie pierwsze po lewej z tryptyku to nie PS?
    to co zrobiłeś w swoim zdjęciu pojedynkowym też odbiega mocno od klasycznie pojętej fotografii, więc pozwól innym na luz na zdjęciach. Tym bardziej, że to b.dobra praca.
    Nie pamietam o utyskiwaniach na zdjęcia sailora i Andego w temacie "Dali".
    ja jeszcze raz gratuluję autorom zarówno pomysłowości jak i wykonania.
    To najlepszy z pojedynków - obok tego Hesji z Adminem
    1. Moje zdjęcie z tymi pracami nie ma nic wspólnego więc darujmy sobie porównania - masz ochotę coś napisać na ten temat to wiesz gdzie to zrobić...
    2. Napisałem że zdjęcie nr 1 wymiata i tego nie neguję.
    3. Napisałem dlaczego wybieram drugie i uważam powód za uzasadniony. Fakt że na drugim też PS jest widoczny nie oznacza że nie można tych zdjęć zrobić bez tego narzędzia by wyglądały identycznie - wystarczy 2 filtry...Właśnie dlatego mi się podoba.

    Autorzy - wybaczcie ten OT ale jest nas tutaj tylu że takie spory jak teraz to już norma
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  9. #29

    Domyślnie

    Al ten napis "pokorny" pasuje do Ciebie tak jak do mnie "miły i skromny"
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To najlepszy z pojedynków - obok tego Hesji z Adminem
    no no a to się narobiło...

    Al Bundy
    Dyskusja jak najbardziej wskazana a w kwestiach psucia lub nie psucia to jeszcze pogadamy po głosowaniu bo mamy małe tutki z Wojtkiem zrobić.
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •