Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    pisz maila do serwisu wyślą Ci kurierem za pobraniem nie pamiętam coś koło 270 komplet czy jakoś tak.. najlepiej wyślij zrobią przy okazji klapkę
    Trochę drogo jak za niedoróbkę firmy..chyba taniej pojechać na jakieś targi żeby to zrobili za free..
    Cytat Zamieszczone przez klodzio Zobacz posta
    chodzi o klapkę gumową( zasłaniającą USB, HDMI) czy plastikową(slot na karty)?
    Ta gumowa od USB, HDMI. Czasem wystarczy upchać na swoim miejscu, ale lubi się wypchać i wtedy klapie na boki..
    Cytat Zamieszczone przez vvojtek Zobacz posta
    Proponuję czysty etanol albo propanol bez dodatków.
    Izopropanol jest lux, ale etanolu szkoda:P (Ja mam jakiś płyn do okularów i nim odtłuszczam jeśli potrzebuję dobrze wyczyścić).
    | D800 | D700 | 14-24 | 24-70 | 70-200vr2 | 35 | 50A | S85 | 3x SB900 |3x SB800 | Phottix Odin

  2. #22

    Domyślnie

    dzieki za tutka, bardzo pomocny.mam nadzieje ze admin przeniesie go w odpowiednie miejsce tak aby nie zaginol.swietna robota.pozdr.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoon Zobacz posta
    Ta gumowa od USB, HDMI. Czasem wystarczy upchać na swoim miejscu, ale lubi się wypchać i wtedy klapie na boki..
    moja już się nie miesciła na swoim miejscu, a teraz lalka
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 08-02-2019 o 21:14
    D800 | D800 | N16 2.8 | N14-24 | N70-200 2.8 II | S35 1.4 ART | S50 1.4 ART | S85 1.4 | N105 2.8 VR Micro | SB-800 | SB-900 |

  4. #24

    Domyślnie

    Od kogo na ebay można kupić gumy? Macie kogoś przetestowanego?

    NPS mi odmówił wymiany samych gum bo trzeba naprawić naciąg lustra i migawki (1200 zł) bez tej naprawy nie mogą tego zrobić za darmo - jedynie odpłatnie. Coś czuję, że zakumpluje się z fixation...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jako, że jestem po ... więc może się przydać.
    tu można kupić za przytomne pieniądze cały komplet
    http://www.ebay.pl/itm/330490415957?...84.m1423.l2649
    tak trzeba zrobić jak w linku opisane
    http://tonycorrea.com/blog/2011/04/n...p-replacement/
    Pod linkiem do tutoriala juz tylko 404, ma ktoś aktualny link?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m4z1 Zobacz posta
    Pod linkiem do tutoriala juz tylko 404, ma ktoś aktualny link?
    Przecież masz wszystko dokładnie opisane stronę wcześniej...Nawet zdjęcia są

    Jak przeoczyłeś, to -KLIK-
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Przecież masz wszystko dokładnie opisane stronę wcześniej...Nawet zdjęcia są

    Jak przeoczyłeś, to -KLIK-
    Rzeczywiście przeoczyłem.. Dzięki!

  8. #28

    Domyślnie

    Witam Szanownych Kolegów.
    W związku z tym, że oferty wymienione na forum zakupu gum się zakończyły, czy zna ktoś może innego sprawdzonego sprzedawcę na ebay. Pytam ponieważ słyszałem że są w obrocie słabe podróbki. Chodzi o NIKON D 700.
    Pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    Podpinam się do zapytania co by nowego tematu nie zakładać. U mnie wszystkie gumy jak nowe, wszakże aparat niewielki ma przebieg, ale ta podwójna od gniazda synchro i wężyka jest tak luźna, że ciągle mi z tych gniazd spada. A tutaj już żartów nie ma i nie chciałbym aby gdzieś tam dostała mi się np woda. Można gdzieś tę gumę dostać osobno lub sprawić, żeby szczelnie zamykała gniazda? Przerabiał już ktoś tylko tę gumkę czy trzeba kupować komplet?

    edyta -dobra, odpowiem sobie sam. znalazłem to dziadostwo tutaj http://www.ebay.com/itm/NIKON-D700-D...YAAMXQ6M5RX2lx. Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł to zapraszam
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 07-12-2015 o 18:52
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #30
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paweł Krystek Zobacz posta
    Sama operacja krótko z tym, że ja walczyłem z usunięciem starrego kleju którym podklejał ktoś wcześniej stare gumy (najgorsze co można zrobić, nie dość, że nie trzyma to jeszcze zapaćka się całe body).
    Jaki środek zastosować aby skutecznie wyczyścić stary klej?

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •