Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
192. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - II miejsce!!

    30 15,63%
  • 2 - I miejsce!!!

    125 65,10%
  • 3 - Karolina

    13 6,77%
  • 4 - III miejsce!

    24 12,50%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1

    Domyślnie Tydzień trzynasty: 26 marca - 01 kwietnia 2007


  2. #2

    Domyślnie

    ..w tym tygodniu wybór zdecydowanie łatwiejszy niż w poprzednim..
    d800|d600|n28g|s50|n14-24|n24-70|t70-200|sb910|sb900|reporter dual rs

  3. #3

    Domyślnie

    ta 20 to chyba za wcześnie... po sobocie

  4. #4
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    W sumie to nie wiem na co zagłosować. Tym razem strajkuję!

  5. #5

    Domyślnie

    Mam faworyta ale nie pasuje mi jednak że w ankietach biorą udział zdjęcia o których opinie autorzy już mieli okazję poznać przy okazji publikacji i to nawet na forum. Nie chcę podpowiadać nowych pomysłów ale delikatny zapis w regulaminie jednak powoli mi się wydaje niezbędny zwłasza że dobre uznane foty zapadają w pamięć i anonimowość pojedynku przestaje być taka oczywista...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  6. #6
    Barag
    Gość

    Domyślnie

    Według mnie faworytem jest numer 2. Ujęcie zawodnika, kadr 3/4 nieba, ostra prezentacje b/w - w tym zdjęciu jest dynamika tej gry... Może szkoda tylko, że nie udało się bardziej wykadrować postaci (albo podejść bliżej, choć to grodziłby oberwaniem w czerep) żeby widoczna była mimika twarzy - skupienie, napięcie, oczekiwanie w oczach na ten właściwy moment udzerzenia... Ale to oczywiście moja subiektywna ocena. Zobaczymy za tydzień co z tego zestawu wyjdzie.
    Pozdrowienia dla wszystkich oddających głosy.

  7. #7

    Domyślnie

    Mam faworyta, jak nie wygra, to się potnę.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Puszka, statyw i negatyw - takie kiedyś były czasy, a dziś to same cyfrasy...

  8. #8

    Domyślnie

    Głos oddany
    D7200

  9. #9

    Domyślnie

    Frekwencja taka, że pomyśleć można by, że odstraszyła 13. odsłona konkursu

    Hm, ciekawe te zdjęcia, a jedno lepsze od drugiego jeśli chodzi o kadr. Mimo, że w zasadzie wszystkim coś dolega, jak nie ziarno, gdzie go powinno akurat nie być to kiepskie i rozpraszające tło.. a z drugiej strony cieszy oko, jak nie zastanawiająca "żywa" twarz, to znowuż zmysłowe niedopowiedzenia i niecodzienny kadr, czy też dramatyczna dynamika.. no i co tu wybrać panie dzieju.. co tu wybrać..

    *Pac* i po wszystkim. Tym razem "prawie jak glamour" o ileż byłoby lepsze, gdyby bardziej sterylne, bez ziarna, które je spłaszczyło, że "dotknąć" się nie da

    Ale i tak wszystkie prace są na dobrym poziomie, podoba mi się
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    widzę, że czas zacząć wysyłać foty, bo spada frekwencja... żebym tylko pamiętał...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •