Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
192. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - II miejsce!!

    30 15,63%
  • 2 - I miejsce!!!

    125 65,10%
  • 3 - Karolina

    13 6,77%
  • 4 - III miejsce!

    24 12,50%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11

    Domyślnie

    No i zaglosowalem, szkoda ze tak malo w tym tygodniu.
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  2. #12

    Domyślnie

    Jak dla mnie wybor jest oczywisty *wink*

  3. #13

    Domyślnie

    oszzzz w mordunie, zapomnialem wyslac fote....
    wrrrrrrrrrr....
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #14

    Domyślnie

    ...a ja nie zagłosuję na faworyta
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  5. #15
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Foto 2 - z tej serii, zdjecie zajelo w konkursie miesiecznym (styczen) II miejsce. Byloby moim faworytem gdyby wlasnie ten fakt troszeczkę mnie nie zirytował. W koncu przydałby się malutki zapis w regulaminie aby aż tak odkurzonych zdjęć już nie wstawiać. Podkreślam, że nie wypowiadam się na temat artyzmu tego zdjęcia.

  6. #16

    Domyślnie

    Proszę proszę tylko cztery albo aż cztery, każde ma dla mnie swój urok. Pełen egzotyki sędziwy grajek, to się chyba zawsze może podobac; potem to świetnie uchwycone wydarzenie sportowe na plaży, na poprzednie z tej serii głosowałem, znów się pojawiły głosy o zdjęciach już prezentowanych; las pełen roztańczonego światła, w sumie to światło zdominowało las; i czwarte o którym już ktoś powiedział "prawie jak glamuor", ziarno też może miec swój urok.
    Uff i po dylematach, nawet nie bolało; Po głosowaniu ... przed następnym.
    Pozdrawiam Maciek
    Rollei 35s; oraz Nikon FxD; N20 N28 N35 N50 N105 N70-300.
    Fotografia w podróży;www.sobczyk.iportfolio.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Mam faworyta ale nie pasuje mi jednak że w ankietach biorą udział zdjęcia o których opinie autorzy już mieli okazję poznać przy okazji publikacji i to nawet na forum. Nie chcę podpowiadać nowych pomysłów ale delikatny zapis w regulaminie jednak powoli mi się wydaje niezbędny zwłasza że dobre uznane foty zapadają w pamięć i anonimowość pojedynku przestaje być taka oczywista...
    Dokładnie Al Bundy. Ciężko się z Tobą nie zgodzić. Adminie może jakieś ruchy w tym kierunku?
    Jakaś notka, żeby nie umieszczać do konkursu zdjęć, które już były publikowane na forum?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    Trudny wybór i tylko jeden głos do oddania Idę więc za głosem pierwszego wrażenia.
    D300 ; F80 ; N28-80 ; S70-210 ; SB80DX

  10. #20

    Domyślnie

    no i po sprawie, wybór jest prosty!

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •