Close

Strona 311 z 371 PierwszyPierwszy ... 211261301309310311312313321361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 101 do 3 110 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #3101

    Domyślnie

    Trochę zdjęć z konkursu cosplay podczas Dni Fantastyki 2017 we Wrocławiu.

    Samsung NX1 + 85 mm 1.4











  2. #3102

    Domyślnie

    Gratulacje!!! Świetny zestaw zdjęć. Już miałem się upomnieć, że dawno nie zamieszczałeś zdjęć. Czy z okazji Dni Fantastyki był konwent? Gry karciane? Brałeś udział, czy jako widz?
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  3. #3103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Poka, poka, bo zacząłem czegoś szukać o tym Sunagorze, i znalazłem link do innego wątku, w którym o nim pisałeś...
    No to czas na Sunagora 70-180/4.0 w akcji.
    Ostre słońce. Ten obiektyw lubi światło i w mojej opinii świetnie sobie z nim radzi.
    1. Cały kadr wyostrzony standardowo w Gimpie i pomniejszony do rozmiarów 1200x800.

    2. Fragment oryginalnego zdjęcia, bez wyostrzania, w skali 1:1. Fragment płatka, na który było ostrzenie, oraz fragment nieostrości.

    3. Fragment oryginalnego zdjęcia, bez wyostrzania, w skali 1:1. Kolejny fragment, tym razem same nieostrości.


    Ciekaw jestem Waszych opinii. Szczególnie krytycznych. Niestety, ciężko mi o obiektywizm, jestem tym obiektywem zachwycony.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  4. #3104

    Domyślnie

    Bo ja wiem? Tytanem ostrości i kontrastu to on nie jest, co widać w powiększeniu, ale jednocześnie rysunek całości jest bardzo przyjemny.

  5. #3105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Gratulacje!!! Świetny zestaw zdjęć. Już miałem się upomnieć, że dawno nie zamieszczałeś zdjęć. Czy z okazji Dni Fantastyki był konwent? Gry karciane? Brałeś udział, czy jako widz?
    Byłem tylko widzem. Trochę porobiłem zdjęć, posłuchałem autorów książek na panelu dyskusyjnym, a potem zasiadłem z nimi do piwa

  6. #3106

    Domyślnie

    @ravbog - jak zwykle świetne foty, brawo @

    FelTom
    - podoba mi się miękkość tego szkła, jest... naprawdę przyjemna

    Chwilę mnie nie było, ogarniałem to&owo, zacząłem się w międzyczasie zastanawiać dlaczego tak długo byłem na czyimś garnuszku W każdym razie - aparat się nie kurzył

    NX500, NX85mm 1.4@4.0, 1/800s, ISO100, Lr
    ---
    Sprzętowy heretyk

  7. #3107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ravbog Zobacz posta
    Byłem tylko widzem. Trochę porobiłem zdjęć, posłuchałem autorów książek na panelu dyskusyjnym, a potem zasiadłem z nimi do piwa
    Byłem na dwóch konwentach fantastyki. Jednym we Wrocławiu a drugim w Gdyni. Już dość dawno temu, w czasach, kiedy jeszcze miałem dużo czasu. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to świetna sprawa. Książki, filmy, karcianki, planszówki itd... Do fotografownia nadaje się tylko to, co pokazałeś.
    @yugolex - 85/1.4 wymiata. Niezły jest.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #3108

    Domyślnie

    @yugolex, świetne zdjęcie!

  9. #3109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez draco_krk Zobacz posta
    @yugolex, świetne zdjęcie!
    Swoją drogą, co to za figurka?

  10. #3110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez draco_krk Zobacz posta
    Swoją drogą, co to za figurka?
    Dzięki
    Figurka to Danbo, oryginalnie - postać z japońskiej mangi, wykorzystana przez Amazone do promocji przy okazji wejścia na japoński rynek. Wersja oryginalna (zakupiona w Amazone za kilkanaście czy więcej ojro) miałaby logo Amazone na części kartonów (nie ma to jak product placement), jednak można za kilka dolców (mój kosztował coś w okolicy 3-4$) kupić takiego bez reklam na Aliexpress.

    Figurka jest bardzo wdzięcznym modelem, pozwala na spojrzenie z innej perspektywy na zwykłe rzeczy, daje możliwość zabawy fotografią, zwłaszcza że z takim modelem - ciężko zepsuć zdjęcie
    Poza tym - jako model jest spełnieniem marzeń: zawsze gotowy, zawsze chętny do zdjęć, nie marudzi, każda stylizacja mu odpowiada, nie ma problemów z cerą, nie mruga, nie mruży oczu pod światło, stoi stabilnie jak kamień, nie boi się żadnej pozy, choćby była najbardziej karkołomna

    Poniżej - fotka z wczorajszej zabawy zainspirowanej zdjęciem boskiej Marylin, które przypadkiem gdzieś mi wczoraj mignęło

    NX500, NX85mm, f8, 1/160s, ISO100
    Ostatnio edytowane przez yugolex ; 24-07-2017 o 08:36
    ---
    Sprzętowy heretyk

Strona 311 z 371 PierwszyPierwszy ... 211261301309310311312313321361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •