Close

Strona 307 z 371 PierwszyPierwszy ... 207257297305306307308309317357 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 061 do 3 070 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #3061

    Domyślnie

    @FelTom dzięki serdeczne za wszystkie uwagi. Faktycznie boję się tych samoróbek, wężyk spustowy przecież jest przez WiFi to po co komu cokolwiek innego...

    Najfajniej byłoby kupić od dziewczyny która robiła selfie i nie zajechała aparatu. Tylko gdzie taki dostać...
    Chciałbym nim porobić parę lat streeta i w ogóle nosić w kieszeni.

    http://allegro.pl/samsung-nx3000-i6847904225.html

    ten nie modowany i ma wszystko, tylko jaki jego stan.... ciekawe, czy z legalnym Lightroomem 5, bo podobno do tego dodawali
    Ale z kolei sprzedawca niezbyt rozmowny i nie chce mu się więcej zdjęć robić
    Ostatnio edytowane przez Śprotek ; 19-06-2017 o 16:57

  2. #3062
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie pakowałbym się w jakieś aparaty modyfikowane, generalnie w bezlustrach podpinasz adapter z obiektywem i w trybie A masz pomiar, na co P i S ma być funkcjonalne to nie mam pojęcia.

  3. #3063

    Domyślnie

    W jakim sensie @koesh? P i S XD te tryby sprawdzają się przy obiektywach Samsunga.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  4. #3064
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Miałem na myśli manualne i chyba o to chodziło w tej przeróbce ?

  5. #3065

    Domyślnie

    Właśnie ten zapis taki dziwny jest. Chyba chodziło mu o tryb manualny z tym obiektywem...

    W każdym razie chyba bym wolał bez przeróbek.
    No i nie mogę też zrozumieć sprzedawcy, "któremu nie chce się" zrobić więcej zdjęć...
    Jak sprzedawałem auto zrobiłem kilkadziesiąt... XD
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  6. #3066

    Domyślnie

    Z obiektywem niefirmowym powinny normalnie działać tryby A i M, a przy ustawieniu innego trybu pojawia się komunikat "Check lens". Choć może w NX3000 jest inaczej? Może ktoś zmodyfikował tak, że niezależnie od ustawionego trybu działa tryb A? Albo w ogóle wyłączył wykrywanie założenia obiektywu?

  7. #3067

    Domyślnie

    Panowie dzięki raz jeszcze. I jak tu żyć. A Pan, który niby dodaje
    - DEKIELEK APARAT - ORYGINAŁ
    - LAMPA DO APARATU - ORYGINAŁ
    - PASEK - ORYGINAŁ
    - ŁADOWARKA - ORYGINAŁ
    - AKUMULATOR - ORYGINAŁ
    - INSTRUKCJE
    - KARTONIK Z WYPRASKAMI
    - PŁYTA CD
    - KABEL DO ŁADOWARKI
    - PUDEŁKO NA LAMPĘ

    i to wszystko niemodowane, na moją prośbę o dodatkowe foty i opis stanu technicznego napisał tylko:

    "Witam
    Aparat jest w bardzo ładnym stanie, niestety nie mamy zbytnio czasu na dodatkowe fotki.
    Możemy udzielić gwarancji na 12 miesięcy.
    Jak aparat nie będzie odpowiadać to można zwrócić, tylko aby to nie było na zasadzie - kupię, pojadę na wakacje, zrobię kilkaset fotek i zwrócę. "

    Nie rozumiem, co to znaczy "możemy udzielić" i co znaczy, że nie ma czasu zrobić zdjęć...

    Ehhh. Jak tu żyć - nic tylko iść do sklepu i kupić Leicę M9 albo innego Fuji X-T1 z 24 1.4

  8. #3068

    Domyślnie

    Ładne to są obrazy Rembrandta. Tylko niestety "stare i sfatygowane"...

    Chciałbym aparat jeśli nie nowy, to wyglądający na nowy. Nie noszący śladów użytkowania. A nie "odpowiednik Rembrandta" - piękny (wiem, że aparat jest piękny ) i z takimi śladami użytkowania, jakby użytkował go Rembrandt i jego potomkowie...

    Ps. Przepraszam legendę malarstwa. Dzieła Rembrandta są piękne mimo upływu czasu. Aparaty z upływem czasu piękna nie nabierają, chyba, że...
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  9. #3069

    Domyślnie

    Chyba że nikony FM 3☺️ Albo Hasselblady Średnioformatowe ☺️

  10. #3070

    Domyślnie

    Nikony FE(2)/FM(2)/FA i F-801.
    Na FM3a razi nowe logo.

Strona 307 z 371 PierwszyPierwszy ... 207257297305306307308309317357 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •