Close

Strona 275 z 371 PierwszyPierwszy ... 175225265273274275276277285325 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 741 do 2 750 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #2741

    Domyślnie

    Moje Samsungi przestały robić zdjęcia. Wszystkie.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  2. #2742

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Moje Samsungi przestały robić zdjęcia. Wszystkie.
    Jak to tak? Pogniewałeś się na nie, czy one na Ciebie?
    ---
    Sprzętowy heretyk

  3. #2743

    Domyślnie

    Wzajemnie.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  4. #2744

    Domyślnie

    a moj nx1 robi cudowne fotki i filmy. za to d810 pokryl sie juz chyba centymetrowa warstwa kurzu
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  5. #2745

    Domyślnie

    Z Nikonami też żeśmy się poobrażali. Zdjęcia, jeśli w ogóle, robię głaskofonem.

  6. #2746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Z Nikonami też żeśmy się poobrażali. Zdjęcia, jeśli w ogóle, robię głaskofonem.
    Niedobrze to brzmi... Oby to była tylko chandra, bo kiepsko to wróży, Maciej mój brat złapał to samo - to po łacinie fonofotia nieregularis się nazywa czy jakoś tak... Paskudztwo, grozi niewesołymi powikłaniami - mój brat np po długiej i ciężkiej chorobie - oddał mi cały swój sprzęt foto... ;D
    Wracaj do żywych, czekamy
    ---
    Sprzętowy heretyk

  7. #2747

    Domyślnie

    To jakieś przedwiośnie, czy cuś.
    W kieszeni kurtki nosiłem sobie kompakta z zoomem 20x. Niestety, zgubiłem go (wypadł z kieszeni po prostu), i choć mam inny, podobny, już nie noszę... Jakoś przeszła mi ochota...

    Ale Tobie choroba brata wyszła na dobre, zyskałeś...

    W takich momentach człowieka nachodzi pytanie: "Po co?"
    Tzn. "po co fotografujemy". Czy mamy należyty poklask otoczenia? Czy pokazujemy zdjęcia rodzinie i znajomym, i zyskujemy podziw i pochwały? Robiny zdjęcia na konkursy, itp.? (i zbieramy nagrody). Czy robimy je "do szuflady" i rzadko kiedy sami do nich wracamy? A inni nigdy ich nie oglądają?
    Ostatnio edytowane przez puch24 ; 24-03-2017 o 08:08
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  8. #2748

    Domyślnie

    Też już prawie nie robię zdjęć, lecz by dodać koloru wątkowi wrzucę coś z NX1000, z szuflady oczywiście.
    SAM_6075 by Grzegorz Piaskowski, on Flickr
    <a href="http://www.flickr.com/photos/133295965@N06/albums/">ALBUMY TEMATYCZNE</a>
    <a href="https://www.facebook.com/FotografiePlockaGrzegorzPiaskowski/">Facebook</a>

  9. #2749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta

    W takich momentach człowieka nachodzi pytanie: "Po co?"
    Tzn. "po co fotografujemy". Czy mamy należyty poklask otoczenia? Czy pokazujemy zdjęcia rodzinie i znajomym, i zyskujemy podziw i pochwały? Robiny zdjęcia na konkursy, itp.? (i zbieramy nagrody). Czy robimy je "do szuflady" i rzadko kiedy sami do nich wracamy? A inni nigdy ich nie oglądają?
    Podnoszenie swojego poziomu satysfakcji/szczęścia poprzez twórczą ekspresję, która może zostać doceniona przez innych. Obiektywnie nie różni się niczym od zrobienia sobie selfie z dwoma seksownym paniami na Karaibach. Irracjonalne, tak jak całe życie.

  10. #2750

    Domyślnie

    No, moja ekspresja jest ostatnio wyłącznie tfurcza.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 275 z 371 PierwszyPierwszy ... 175225265273274275276277285325 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •