Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Talking Dzizas ale ze mnie brzydal :)

    chyba każdy przez to przechodzi - mnie zwyczajnie trochę sie nudziło, a jednocześnie brakowało mi własnej podobizny do umieszczania w avatarkach i na blogu - wiec takie oto coś powstało.
    Przepraszam że musicie to oglądać


  2. #2

    Domyślnie

    Spoko, tylko że troszkę za krzywo głowa przy tym centralnym kadrze i świetle - prawe ucho się zgubiło i lewe bardzo rzuca się w oczy - poszukałbym bardziej symetrycznego lub bardziej z boku, żeby jednego ucha w ogóle nie było widać. Przejrzystość myślę że na granicy - więcej bym nie dawał. Wysoka wartość przysłony to bardzo praktyczna rzecz w autoportkach, bo samemu sobie ciężko w oko trafić

  3. #3

    Domyślnie

    Ee tam, ostatnio gdzieś czytałem, że "większość fotografów jest obleśna".. Nie wiem co to za kłamliwy przesąd ;d Fajne auto + gratuluję wyróżnienia na stoboxie

  4. #4

    Domyślnie

    malkon - tu akurat miałem możliwość potestować przy okazji N105 2DC - [ciach] szkło.
    a tak przy okazji to jakas masakra retuszować swoją facjate - drugi raz tego chyba nie przeżyje, wiec nawet już nie zaglądam do katalogu w którym mam ze 150 prawie identycznych kadrów - niew wiem czy zdołam po tych traumatycznych przeżyciach obróbkowych dzisiaj zasnąć
    lukasz_lkz- dzieki
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 12-03-2013 o 00:00 Powód: Punkt 6c regulaminu forum

  5. #5

    Domyślnie


    Nie przesadzaj
    Fajnie wyszło
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pelo Zobacz posta
    malkon - tu akurat miałem możliwość potestować przy okazji N105 2DC - [ciach] szkło.
    a tak przy okazji to jakas masakra retuszować swoją facjate - drugi raz tego chyba nie przeżyje, wiec nawet już nie zaglądam do katalogu w którym mam ze 150 prawie identycznych kadrów - niew wiem czy zdołam po tych traumatycznych przeżyciach obróbkowych dzisiaj zasnąć
    lukasz_lkz- dzieki
    skoro ty masz taką teaumę, a przecież znasz swój wygląd to jaki efekt chciałeś uzyskać wrzucając to zdjęcie na forum? chyba chciałeś by już nikt wiecej na forum nie zajrzał żarcik oczywiście
    Zdjęcie fajne, jak świecone?
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pelo Zobacz posta
    nawet już nie zaglądam do katalogu w którym mam ze 150 prawie identycznych kadrów - niew wiem czy zdołam po tych traumatycznych przeżyciach obróbkowych dzisiaj zasnąć
    Już nie kokietuj Na pewno patrzysz na te fotki bez końca i szukasz co by tu jeszcze poprawić

    Mnie się te przybrudzone partie twarzy nie podobają (za bardzo przykuwają uwagę). Ogólnie to dobry model z Ciebie
    red light, dark room...

  8. #8

    Domyślnie

    pgaik - dzieki
    aikidudi - - setup najprostrzy na świecie - jako główne światło była octa z gridem jak widać po cieniach centralnie z przodu świecona od góry + srebrna blenda z przodu od dołu do rozświetlenia cieni pod brodą. Dodatkowo po obydwu bokach postawiłem dwa czarne "ekrany" ( czyli czarna matowa szmata naciągnięta na malarską ramę - samoróbka ) i tyle . Najwięcej czasu zajmuje niestety samo pozowanie i bieganie do aparatu
    F8, 1/160, iso 200, szkło to nikkor 105 2DC - to dla zainteresowanych.
    Amadeusz - może faktycznie za mocno w cieniach jest pojechane

  9. #9

    Domyślnie

    ... mogłeś zadzwonić naciskałbym Ci spust
    Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    dzwoniłem ale nie odbierałeś - a tak poważnie to było zupełnie spotaniczne przedsięwzięcie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •