Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116
  1. #1

    Domyślnie Koniec NIK Software

    NIK Software wykupiony przez Google. A produkty mają (powoli ale jednak) znikać z rynku.

    Co z nami? Co z Capture NX? Nie wyobrażam sobie świata bez Capture NX..
    Nikon potrzebuje zmian w Capture NX chociażby po to żeby dodawać support dla nowych aparatów przecież.

    Dla Photoshopowców jest możliwość kupienia pluginów taniej... chociaż teraz to są bez przyszłości jakby.

  2. #2

    Domyślnie

    Sam CNX chyba wrócił do Nikona (tak czytałem), wiec umrą tylko wtyczki.

    Swoją drogą dziwne, oczekiwałem dokładnie czegoś innego, NIK miał bardzo słaby marketing, miałem nadzieję, że Google to zmieni. Cóż - niespodzianka...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez azaz44 Zobacz posta
    NIK Software wykupiony przez Google. A produkty mają (powoli ale jednak) znikać z rynku.

    Co z nami? Co z Capture NX? Nie wyobrażam sobie świata bez Capture NX..
    Nikon potrzebuje zmian w Capture NX chociażby po to żeby dodawać support dla nowych aparatów przecież.

    Dla Photoshopowców jest możliwość kupienia pluginów taniej... chociaż teraz to są bez przyszłości jakby.
    A skąd takie wieści? O znikaniu produktów i obniżkach cen.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  4. #4
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez azaz44 Zobacz posta
    NIK Software wykupiony przez Google. A produkty mają (powoli ale jednak) znikać z rynku.

    Co z nami? Co z Capture NX? Nie wyobrażam sobie świata bez Capture NX..
    Nikon potrzebuje zmian w Capture NX chociażby po to żeby dodawać support dla nowych aparatów przecież.

    Dla Photoshopowców jest możliwość kupienia pluginów taniej... chociaż teraz to są bez przyszłości jakby.
    Przecież to info z ubiegłego roku. Od tego czasu wyszły update'y więc jakie znikanie?
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    A skąd takie wieści? O znikaniu produktów i obniżkach cen.
    Tak mi napisali z fotocommunity.de - że będą powoli znikać i to ostatnie szanse kupić ich produkty. Cena promocyjna dla użytkowników tegoż forum to 99 euro za Viveza + Color Efex Pro 3 + Silver Efex Pro. Nie sprawdzałem czy to atrakcja (wiem że color efex jest już w wersji 4) bo używam Capture Nx, chociaż zdaje się być taniutko.

  6. #6

    Domyślnie

    Jeżeli Viveza i Silver nie mają "2" w nazwie, to wszystkie trzy produkty są poprzednimi wersjami (chyba już nie dystrybuowanymi).
    Jedyny (po za używaniem starszych wersji oczywiście) potencjalny pożytek z tego, to możliwość upgrade`u do aktualnych wersji za 50% ceny. O ile nie są to jakieś ograniczone po tym względem wersje.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  7. #7

    Domyślnie

    Poczytałem o ofercie i nic o dwójce nie widzę.
    A co do Capture NX to mam nadzieję że nie umrze śmiercią naturalną...

  8. #8

    Domyślnie

    moze warto sprawdzic u zrodla

    http://www.niksoftware.com/site/ -> products

    jest color efex 4, silver efex 2, hdr efex 2, viveza 2 i tak dalej
    masz jakies totalnie nieaktualne informacje

    jedyny skutek wykupienia Nika przez Google jest taki, ze Capture NX2 oraz Efex 3 dla NX2 zostały przekazane przez Nik bezposrednio Nikonowi i teraz oni sie nim zajmuja (aktualizacje etc.)

  9. #9

    Domyślnie

    To przepraszam za zamieszanie, fotocommunity.de wprowadziło mnie w błąd...

  10. #10

    Domyślnie

    Całość można teraz kupić od Google'a za 149$, a nawet dostać za darmo: http://connect.dpreview.com/post/445...ftware-plugins

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •