Close

Strona 48 z 52 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 517
  1. #471

    Domyślnie

    Myślę, że moje przykłady nikogo do kulpisia nie przekonają, ale był czas, że fociłem tylko nim (zamiast karnego jeżyka) i serio byłem z niego całkiem zadowolony














  2. #472

    Domyślnie

    już nie jesteś zadowolony? myślę, że to cudeńko nadal robi dobre foty. trochę niedoceniany.
    na dxo w testach jego matryca stoi dość wysoko

  3. #473

    Domyślnie

    To faktycznie jeden z najbardziej niedocenianych aparatów. Ja kupiłem mojego (nówkę) za 1500. Optyka i matryca są świetne. Malutki. Szkoda, że następcy już raczej nie będzie, a brakowałoby kilku rzeczy: AF z detekcją fazy (dual pixel czy coś), uszczelnienia, ... a chyba starczy. Brak wziernika w takim sprzęcie mi nie przeszkadza.

  4. #474

    Domyślnie

    początkowo 4tys. zł. długo czekalem az spadła do 2 tys. i kupiłem.
    brak wizjera? taki czasem się przydaje by wycelowac. szkoda że ekranu nie można całkowicie wyłączyć albo mieć wyświetlonych samych ustawien.

    to zdjęcie cykniete latarką.
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 21-03-2018 o 09:45

  5. #475

    Domyślnie

    Ja używałem czyściocha, bo tylko taki ten kompakt jest w miarę kompaktowy. I tylko wtedy mi pasował. Dozbrojony jak na zdjęciu powyżej robi się już po prostu pękaty, wielkościowo mniej więcej jak a7 z 28/2 a taki zestaw mieści się już tylko do torby albo do dużej kieszeni. A zadowolony byłbym pewnie i teraz, ale ociec mnie go zabrali i focą nim swoje pszczółki i jabłonki

  6. #476

    Domyślnie

    osłona robi w słońcu robotę, natomiast przy lampie zupełnie przeszkadza gdyż rzuca spory cień

  7. #477

    Domyślnie

    Mi te zdjęcia bardzo się podobają

  8. #478

    Domyślnie

    po 5 latach coolpix wciąż robi zdjęcia:



    AF jest przyzwoity. w dobrym świetle w zupełności wystarczający. w kiepskim (ISO 3200, f/2.8, 1/60s.) błądzi i często nie blokuje ostrości.

    kolory (RAW) nienajgorsze; nie jest to Leica, ale jest lepiej niż x-transy Fuji. separacja kolorów w dobrym świetle przyzwoita, w kiepskim - kiepska.

    ostrość wystarczająca. migawka cichutka. ergonomia taka se, głównie przez słaby chwyt, bo guzikologia dość logiczna. rozmiar kieszonkowy.

    balans bieli nienajlepszy, zdjęcia przy świetle żarowym przy automatycznym balansie bieli trudne do doprowadzenia do ładnego wyglądu.

    reakcja na clarity i zwiększanie kontrastu średnia - znów, nie jest to Leica, ale lepiej niż w Fuji.

    no.
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 28-03-2018 o 12:33

  9. #479

  10. #480

    Domyślnie

    robi, robi
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	T (2).jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	574,8 KB
ID:	7184
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	T-3.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	616,7 KB
ID:	7186
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	T-5.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	729,0 KB
ID:	7187
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3383.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	401,0 KB
ID:	7188
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3278.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	450,2 KB
ID:	7190
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3204.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	510,8 KB
ID:	7192
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3332.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	437,7 KB
ID:	7193
    Załączone miniatury Załączone miniatury T (1).jpg  


Strona 48 z 52 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •