Close

Strona 2 z 52 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 517
  1. #11

    Domyślnie

    sigma dp2 - 250 ?
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    sigma dp2 - 250 ?
    Ale chyba bez baterii - tu piszą że 260 bez baterii: http://www.dpreview.com/reviews/sigmadp2/2

  3. #13

    Domyślnie

    być może
    gdzieś mi sie rzuciło 250 z baterią
    nawet jeśli to jest 250 bez - to z baterią nie będzie wiele cięższy niż N
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    być może
    gdzieś mi sie rzuciło 250 z baterią
    nawet jeśli to jest 250 bez - to z baterią nie będzie wiele cięższy niż N
    Tak, porównywalne w sumie.. niemniej jednak Nikon A bardzo ciekawy dla posiadacza lustrzanki bo RAW można obrobić w tym samym CNX2, poza tym matryca bez filtra AA, z mikrosoczewkami dla wbudowanego obiektywu. No zobaczymy jak z jakością tego obiektywu, ale ja chciałbym taki mieszczący się w kieszeni aparacik. Co do ogniskowej 28mm to zdaje się ogniskowa iphone, więc najpopularniejsza obecnie "popularno-reporterska" na świecie Aparat skierowany też jako pewnego rodzaju konkurencja dla oferujących coraz lepszą jakość (choć bez małej głębi ostrości i wysokich ISO, bo matryce wciąż wielkości mikro) smartfonów..

  5. #15

    Domyślnie

    No to się nie naczekałem zbyt długo. Mam nadzieję że pojawi się więcej takich konstrukcji. Ciekawe ile jest prawdy w "przeciekach" odnośnie ceny, jeśli będzie kosztował około 1100$ to jednak jest to za dużo. Ciekawe jak wypadnie w testach. Zwłaszcza interesują mnie możliwości robienia zdjęć z małą głębią ostrości, biorąc pod uwagę długość obiektywu, to raczej szału nie będzie.
    Swoją drogą ciekawe czy będzie kompakt DX ze zmienną ogniskową, np 17-70. Byłby czad.

  6. #16

    Domyślnie

    nie wiem czy śmiać się,czy płakać

  7. #17

    Domyślnie

    Ciekawe kiedy pierwszy kompakt z matrycą FX ;D ?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  8. #18

    Domyślnie

    Wątpię w sukces tego aparatu. Za podobną cenę mamy Fuji X100 / 100S świetny sprawdzony aparat. Kto zaryzykuje i kupi tą "nowość" Nikona? Chciało by się powiedzieć ale to już było, zanim to cacko wyrobi sobie jakąś opinię na rynku to będzie daleko w tyle za konkurencją. Już większe wzięcie będzie miał P330 - miniaturka P7000 / P7700 bez wizjera, o ile nie przegną z ceną.
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    Ciekawe kiedy pierwszy kompakt z matrycą FX ;D ?
    Jakbyś wyszedł z nikonowskiego grajdoła, to już dawno

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  10. #20

    Domyślnie

    Aparacik bardzo fajnie się zapowiada, podoba mi się. Niezły dodatek do lustra....
    Jednak jak zobaczyłem proponowaną cenę to bańka mydlana prysnęła....

    Nikon ma dziwną politykę cenowa, chyba zapomniał że Leica nie jest i nigdy nie był... szkoda.

Strona 2 z 52 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •