Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Nawilżacz powietrza

    Jako że za 2 tygodnie pojawi się na świecie nasza córeczka i jako że mieszkamy w bloku gdzie powietrze jest cholernie suche to zapytowywuję - jaki nawilżacz ?
    Na razie wiem że są 3 typy - ewaporacyjne, ultradźwiękowe i parowe. Podpowiedzcie który typ bedzie lepszy i dlaczego. Na co zwracać uwagę - pojemniki na wodę i inne takie. Czy są w tej dziedzinie jakieś godne polecenia firmy i czy możecie polecić konkretne produkty. Interesuje nas coś co przy niezbyt wygórowanej cenie po prostu spełni swoje zadanie. Wodotrysków nie oczekujemy.

    Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Jako że za 2 tygodnie pojawi się na świecie nasza córeczka i jako że mieszkamy w bloku gdzie powietrze jest cholernie suche to zapytowywuję - jaki nawilżacz ?
    Na razie wiem że są 3 typy - ewaporacyjne, ultradźwiękowe i parowe. Podpowiedzcie który typ bedzie lepszy i dlaczego. Na co zwracać uwagę - pojemniki na wodę i inne takie. Czy są w tej dziedzinie jakieś godne polecenia firmy i czy możecie polecić konkretne produkty. Interesuje nas coś co przy niezbyt wygórowanej cenie po prostu spełni swoje zadanie. Wodotrysków nie oczekujemy.

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Po prostu zawieś odpowiednie pojemniki z wodą na grzejniki, i tyle.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie bardzo to zadziała bo my grzejniki mamy cały rok zakręcone. A wilgotność w mieszkaniu na poziomie 25% to chyba jednak za mało

  4. #4

    Domyślnie

    Moim dzieciom wystarczył taki

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Nie bardzo to zadziała bo my grzejniki mamy cały rok zakręcone. A wilgotność w mieszkaniu na poziomie 25% to chyba jednak za mało
    zdecydowanie za mało, powinno być 50-55%;
    te grzejnikowe nie do końca się sprawdzają ( kiedyś innych nie było ),
    Odpuścił bym sobie parowe.

  6. #6

    Domyślnie

    Eldom NU5 - ultradźwiękowy, jonizator, duży pojemnik na wodę - nada się ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Eldom NU5 - ultradźwiękowy, jonizator, duży pojemnik na wodę - nada się ?
    wygląda dobrze, z opisu też; myślę że się spokojnie nada.

  8. #8

    Domyślnie

    Tylko do takich nawilżaczy trzeba stosować wodę destylowaną. Inaczej cały dom jest w białym pyle.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  9. #9

    Domyślnie

    ten eldom ma filtry do twardej wody także to chyba powinno załatwić sprawę. Dobrze kombinuję ?

  10. #10

    Domyślnie

    Wiem, że cenowo mocno odskoczymy ale ja polecam i jestem zadowolony z użytkowania tego modelu venty http://www.balter.pl/product/Show/id...80fc15568a5ddd
    Obsługa jest prosta a sam nawilżacz działa bardzo wydajnie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •