Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Samyang 85 f1.4 - luźno chodzi

    Witam
    otóż ostatnio zauważyłem, że pierścień mojego SY zaczął bardzo lekko chodzić i czasem jakby przerywa - tzn chodzi ładnie płynnie i z należytym oporem jak powinien a czasem potrafi się ślizgać i chodzić tak "luźno" Czy ktoś się z tym spotkał? Ile może kosztować naprawa i czy jest sens oddawać do serwisu SY czy lepiej do jakiejś złotej rączki? Możecie kogoś ewentualnie polecić? Na razie jestem załamany w pewnym sensie to moje podstawowe szkło i taki klops
    12 14 28 35 85

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sz@kal Zobacz posta
    Witam
    otóż ostatnio zauważyłem, że pierścień mojego SY zaczął bardzo lekko chodzić i czasem jakby przerywa - tzn chodzi ładnie płynnie i z należytym oporem jak powinien a czasem potrafi się ślizgać i chodzić tak "luźno" Czy ktoś się z tym spotkał? Ile może kosztować naprawa i czy jest sens oddawać do serwisu SY czy lepiej do jakiejś złotej rączki? Możecie kogoś ewentualnie polecić? Na razie jestem załamany w pewnym sensie to moje podstawowe szkło i taki klops
    I naprawdę Ci to przeszkadza? Ja mam tak już od 2 lat i żyje, a jest to najczęściej używane szkło u mnie. Z tego co wiem nie ma czegoś takiego jak serwis samyanga. Jeśli coś się zepsuje na gwarancji to dają nową sztukę a ta odsylaja do producenta.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że ostrzenie stało się zdecydowanie mniej precyzyjne Także odpowiadając - to tak przeszkadza mi to. Zwłaszcza że czasem pierścień przeskakuje - chodzi z oporem i nagle się "luzuje"
    12 14 28 35 85

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •