Close

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 205

Wątek: 1 z 10

  1. #21

    Domyślnie

    Cóż... ostatnio próbowałem swoich sił na włoskiej plaży, gdzie emigranci, przeważnie afrykańscy, chodzą w tę i we wtę, chcąc sprzedać różne drobiazgi. Jeden gościu stał nade mną uporczywie, dopóki nie skasowałem dwóch fotek, na których się znalazł. A właśnie te dwie moim zdaniem wyszły najciekawiej Można starać się być dyskretnym, ale trzeba mieć pewnie nieliche doświadczenie, żeby nie dać się złapać, nawet jak się zapnie tele.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  2. #22

    Domyślnie

    Wiem jak zachowac sie w takich sytuacjach, aby ani mi, ani im nie stała się krzywda, co nie zmienia faktu, że tego typu konfrontacje rzadko są przyjemne. Ci panowie wcale nie chcieli kasowac zdjęć, a bardziej mnie.
    Cała ta sytuacja skłania mnie do jakichś rrfleksji. Czy warto? Wszak street to nawet nie moja działka, a zakladanie armaty albo strzelanie spod pachy to dzecinada.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Czy warto?
    Najlepiej jak sam sobie na to pytanie odpowiesz.
    A dlaczego zacząłeś robić takie zdjęcia? Czy to COŚ jest warte dyskomfortu jaki Cię spotkał?

  4. #24

    Domyślnie

    Dla mnie to nie jest dla mnie rodzaj fotografii, który jest wynikiem planowania. Kreacja jest w studio, a tu napęd przejmuje reakcja. Masz aparat, widzisz kadr, a chwilę potem masz zdjęcie. Pytanie bylo zupełnie retoryczne w kontekście mojej osoby.

  5. #25

    Domyślnie

    Tymczasem trzynaste było mniej nerwowe


  6. #26

    Domyślnie

    zdjęcia są bardzo bardzo dobre. Rzadko coś komentuje na forum, ale tutaj specjalnie się zalogowałem bo wątek zasługuje na każdy pozytywny komentarz.
    nie jest to kolejny wątek z piękną modelką, fantazyjnym bokehem i perfekcyjnym szlifem w photoshopie. Takie zdjęcia co prawda też miło się ogląda i podziwia technikę, ale nie zapadają w pamięci.
    a tak podsumowując - zazdraszczam pomysłów i oka
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  7. #27

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba, jak trzynastka prowadzi wzrok widza
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  8. #28

    Domyślnie

    Brawa za poszukiwanie (i znajdowanie) ciekawych kadrów.
    D600 | N24-70 2.8G ED | N85 1.8G | N70-300 4.5-5.6G VR | SB-600

  9. #29

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odwiedziny. Chyba się trochę wątek rozruszał w końcu.

    Tutaj dosłownie zawarłem cząstkę siebie

    Czternaście
    Ostatnio edytowane przez Kartofelinder ; 31-07-2013 o 19:57

  10. #30

    Domyślnie

    Nie "się rozruszał" tylko Ty go rozruszałeś na nowo.
    Z czego się bardzo cieszę.

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •