Close

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 205

Wątek: 1 z 10

  1. #11

    Domyślnie

    Cisza zapadła, ale uznałem, że pocisnę chociaż do tych dziesięciu

    Kształt i kolor tym razem

    7.

  2. #12

    Domyślnie

    Ogólnie każde foto, które wrzuciłeś w tym wątku ma "to coś" w sobie, przemyślane kadry i kompozycje. Na plus.
    D600, D7000 | N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8G, Samyang 8mm, Tokina 11-16 2.8, SB-600, SB-900
    http://ozim.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Trochę o tym wątku zapomniałem, a tu jeszcze 3 z 10 zostały :P

    8.

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Ostatnie to zdecydowanie do kategorii AKT Spostrzegawczość - pierwsza klasa!

  6. #16

    Domyślnie

    Kingsajz 2
    Zakończenie serii rzeczywiście mocne i oryginalne. Natomiast potrzebna tu była jeszcze oryginalna, nowoczesna architektura, której w naszym kraju jakoś ciągle niedostatek.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #17

    Domyślnie

    a ja domagam się dalszego ciągu- miło ogląda się Twoje migawki

  8. #18

    Domyślnie

    Wielkie dzięki. Wszystkim oglądającym i komentującym!

    Ostatnie zdjęcie to trochę dowód na to, że nie zawsze trzeba trzymać się swoich postanowień. Kiedyś obiecałem sobie, że tego budynku nigdy nie sfotografuję. Jest tak cholernie oczywisty, że żal wyciągać aparat. A tu jednak

    Nie będę ciągnął już tego wątku, bo zainteresowanie słabe, a znowu tak wiele zdjęć nie robię.

    Do zobaczyska w innych.

  9. #19

    Domyślnie

    Ostatnie zdjęcie bardzo do mnie przemawia jako abstrakcyjny akt. Świetne. Zostanie już w mojej pamięci.

  10. #20

    Domyślnie

    Kurde, tym razem zrobiło się mało przyjemnie - szarpanie aparatu i ogólne nerwy - ale może to już wliczone w ten sport i raz na jakiś czas trzeba się z taką sytuacją zderzyć?

    12.

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •