Close

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 205

Wątek: 1 z 10

  1. #121

    Domyślnie

    Trudno mi się precyzyjnie wysłowić, ale masz dar do wypatrywania i odważnego pokazywania rozmaitych związków między człowiekiem, a jego środowiskiem/otoczeniem/sytuacją.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  2. #122

    Domyślnie

    A tam zaraz dar. Dzięki tak czy siak

    38.

  3. #123

    Domyślnie

    I znów dobrze. Ale Ty wiesz, że ja lubię Twoje zdjęcia.

  4. #124

    Domyślnie

    No dobra, to teraz juz wiem. Dzieki

    Alez gleboka ta szuflada!

    39.

  5. #125

    Domyślnie

    Kartofelinder, pewnie już pisałem Ci to, ale uwielbiam Twoje fotyografie. Świetnie wypatrzone kadry i doskonale rozegrane światło, każde coś "mówi", niektóre jedno zdanie, inne kawałek historii.

    Rewelacja
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  6. #126

    Domyślnie

    A prawie wszyscy mówią, że do zdjęć z szybą stosuje się filtr polaryzacyjny Niech się schowają
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #127

  8. #128

    Domyślnie

    No i po czterdziestce, ale skocznie

    41.

  9. #129

    Domyślnie

    Natrafilem ostatnio na dyskusje w necie, gdzie ktos sugerowal, ze zdjecia robione przy ogniskowych powyzej 50mm sa tak sprasowane, ze ciezko jest uczynic je ciekawymi. Ja rzeczywiscie niewiele ostatnio uzywam teleobiektywow (chociaz 135mm nosze tak na wszelki wypadek, bo i tak jest mala) wiec z ciekawosci przejrzalem sobie moje archiwum w poszukiwaniu czegos nienudnego, sytuacyjnego, graficznego, a przy okazji strzelonego z armaty. Wygmerałem to i mysle, ze powinienem czesciej zakladac dluzsze szkla, aby raz na jakis czas miec cos innego do pokazania...

    42.

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Natrafilem ostatnio na dyskusje w necie, gdzie ktos sugerowal, ze zdjecia robione przy ogniskowych powyzej 50mm sa tak sprasowane, ze ciezko jest uczynic je ciekawymi.

    Bzdura.
    Wybrałeś doskonałe zdjęcie, które jest zaprzeczeniem tej opinii.

Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •