Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 70-300mm wibruje!

    Witajcie,
    Jako, że mój problem dotyczy sprzętu Nikon to jestem przekonany, że nigdzie indziej mi nikt tak dobrze nie doradzi jak tutaj.

    Już od sporego czasu mam, jak dla mnie, bardzo nietypowy problem ze swoim teleobiektywem Nikkor 70-300m. Jest to bardzo dziwne ale obiektyw przy zmianie ogniskowej zaczyna ... wibrować. W momencie jego "drgawek" AF nie działa prawidłowo. Sprawdzałem na dwóch różnych body D40 i D90 i w obu przypadkach jest ten sam problem. Żeby zobrazować sytuację proszę o zerknięcie do filmiku (z dźwiękiem - słychać te dziwne drgania):
    http://www.youtube.com/watch?v=xP1Wi...ature=youtu.be

    Obiektyw był prawie dwa miesiące w serwisie w Katowicach, jak dobrze pamiętam przy ulicy Mickiewicza. Początkowo wycenili koszt naprawy na 370zł i po mojej akceptacji kazali czekać. Każdy mój mail z pytaniem o postępy naprawy, kończył się odpowiedzą że mają pełno zleceń i obiektyw jest w kolejce. Po blisko dwóch miesiącach dostałem wiadomość, że mam się po niego zgłosić ale jest... nienaprawiony. Nie wiedzieli, jak poradzić sobie z problemem.
    Potem miałem sporo prywatnych spraw na głowie i aparat leżał w szafie nieużywany. Dziś wróciłem do tematu.

    Bardzo dziękuje za pomoc/rady/wskazówki/opinie,
    Bartek.
    Ostatnio edytowane przez Dieego ; 11-02-2013 o 02:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •