Close

Strona 224 z 236 PierwszyPierwszy ... 124174214222223224225226234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 231 do 2 240 z 2357
  1. #2231

    Domyślnie

    No i klamka zapadła... czekam na kuriera z pudlem a w nim X100 Black LE...

  2. #2232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    No i klamka zapadła... czekam na kuriera z pudlem a w nim X100 Black LE...
    Podziel się wrażeniami i jakąś fotą, jak już się ,,prześpisz'' Fujikiem Też mnie korci ten aparat.
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  3. #2233

    Domyślnie

    Gratuluję , jak to mówią... będzie Pan zadowolony
    A propos różnic w kolorze między pierwotnym X100 a x-transami znalazłem coś takiego
    http://photomadd.com/fujifilm-x100s-...b_source=pubv1

  4. #2234

    Domyślnie

    Się załatwi niech no ino tylko dojdzie... I temat się jakiś słuszny nawinie. A gdyby ktoś miał ochote zerknąć kilka fotek to zapraszam: slawek-s-77.flog.pl

  5. #2235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    No i klamka zapadła... czekam na kuriera z pudlem a w nim X100 Black LE...
    jak się przestawisz na fotografowanie x100 to "będzie Pan zadowolony"

  6. #2236

    Domyślnie

    W epoce analoga troche dalmierzy mi się przez ręce przewinęło a więc... nie powinno być tak zle. Co prawda od pewnego czasu D3 pasuje mi i odpowiada niezmiernie ale jak wiadomo nie jest to zabawka pasowna zawsze i do wszystkiego.

  7. #2237

    Domyślnie

    Witam! Czy ktoś może wie jak sprawdzić ilość wyzwoleń migawki w X100? Aparaty Fuji wszakże maja chyba taki licznik?

  8. #2238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Witam! Czy ktoś może wie jak sprawdzić ilość wyzwoleń migawki w X100? Aparaty Fuji wszakże maja chyba taki licznik?
    Cytat z innego forum:

    I don't think there are many (if any) mirrorless system cameras with a built-in shutter counter that can be accessed by the user. After all, what is "shutter count" in MILC world? For every picture you take, the shutter has to close and open twice. It starts open with the live view, than has to close to get to the starting position for picture-taking, then opens and closes to take the actual picture, than opens again to reinstate the live view. So image counters and shutter counters would be pretty different things in MILC world, potentially confusing the majority of users. That's why the X100S/T only display the shutter count in increments of 100.

  9. #2239

    Domyślnie

    Ok, dzięki kolego Merde. Ino mam problem. Potrzebowałbym to po naszemu. Niestety mój angielski...

  10. #2240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Ok, dzięki kolego Merde. Ino mam problem. Potrzebowałbym to po naszemu. Niestety mój angielski...
    W skrócie: ze względu na zasadę działania bezlusterkowców (do zrobienia zdjęcia potrzebne jest minimum dwukrotne otwarcie i zamknięcie migawki, każde naciśnięcie spustu celem podglądu obrazu w wizjerze to również otwarcie migawki) nie ma to większego sensu.
    Z tego względu tylko X100S i X100T mają licznik, ale wyświetla on w pełnych setkach.

Strona 224 z 236 PierwszyPierwszy ... 124174214222223224225226234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •