Close

Zobacz wyniki ankiety: Wybieramy 1 najlepsze

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Foto nr 1

    3 12,00%
  • Foto nr 2

    4 16,00%
  • Foto nr 3

    8 32,00%
  • Foto nr 4

    10 40,00%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie MZT Czerwiec - "KONTRASTOWO" - Fotki i komentarze

    [center:7bff8a0694]- 1 -

    - 2 -

    - 3 -

    - 4 -
    [/center:7bff8a0694]
    [/center]
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    Do tematu najbardziej pasuje 1...
    Na 2 autor nie wyciagnął kontrastów...
    Nr 3 fajne ale raczej do tematu "kolorowo"
    4 - mało wyeksponowany kontrast miedzy brunetka a blondynką, chyba ze względu na ten parkiet. Ale zdjęcie bardzo fajne i chyba na nie zagłosuję.

    Pozdrawiam
    Astrid

  3. #3

    Domyślnie

    1 - hmmm... dla mnie bardziej "liniowo" "kolorowo" niż "kontrastowo", i jakoś kompozycyjnie kadr się nie domyka

    2 - dlaczego tellerko uważasz że nie wyciągnięte są kontrasty? pytam bez cienia złośliwości, proszę po prostu o naukę bo dla mnie są jak najbardziej i pewnie z braku doświadczenia nie widzę tego nie wyciągnięcia, ale chętnie się podszkolę

    3 - zdecydowanie "kolorowo"

    4 - przykuwa uwagę, ale mało końtrastu uzyskano, może inne tło lub oświetlenie?

    Ogólnie sezon ogórkowy więc w pracach "mizeria" nie powinna dziwić
    pozdrawiam, jarry

    Nikon D LXXX

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    2 - dlaczego tellerko uważasz że nie wyciągnięte są kontrasty? pytam bez cienia złośliwości, proszę po prostu o naukę bo dla mnie są jak najbardziej i pewnie z braku doświadczenia nie widzę tego nie wyciągnięcia, ale chętnie się podszkolę
    Bo dominuje szarość a nie kontrasty
    Podciagnęłam troche (no, przegięłam) ale coś w tym kierunku sobie wyobrażam....

    Moim zdaniem do tego tematu najbardziej pasowałoby jakies zdjęcie zrobione high key albo... cos obyczajowego np. to?
    Pozdrawiam
    Astrid
    PS. Proszę zwrócić uwagę, że panie są boso

  5. #5

    Domyślnie

    -->jarry

    >1 - hmmm... dla mnie bardziej "liniowo" "kolorowo" niż "kontrastowo"

    'Liniowo i kolorowo' nie wyklucza 'kontrastowo'. Ja widze trzy: swiatlo - ciemnosc, czerwien - zielen i przecinajacy sie kierunek linii

    > i jakoś kompozycyjnie kadr się nie domyka

    Moze niekoniecznie musi, linie swiatla sa dynamiczne, uciekaja. Kompozycja jest otwarta. Tak tyko kombinuje Dzieki za komentarz.

    >Ogólnie sezon ogórkowy więc w pracach "mizeria" nie powinna dziwić

    Zdjecia, jak zdjecia, ale juz jest 100 obejrzen, a na razie to sami siebie komentujemy. Ludzie jednak sa leniwi. Nie wiem, czy nastepnym razem bedzie mi sie chcialo pokazywac jakies zdjecia. Bo i po co skoro i tak nie ma odzewu. Ogladajacy, wezcie sobie to do serca, bo nastepnym razem moze nie byc co ogladac Jakby coraz mniej zdjec przychodzilo. A poza tym, jak ludzie nie maja czas na zdjecia gdy sa wakacje to tym bardziej nie beda mieli czasu, jak pracuja. I to jest ciekawe. W zasadzie mozna by zrobic ankiete: ile zdjec (nie u cioci na imieninach) zrobiles/las w ciagu ostatniego tygodnia Bo cos mi sei zdaje, ze te super maszyny to siedza w szafie, kurza sie i sa wyciagane raz do roku, na wakacje albo wesele

    Pozdrawiam,

    K.Polak

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    Bo cos mi sei zdaje, ze te super maszyny to siedza w szafie, kurza sie i sa wyciagane raz do roku, na wakacje albo wesele
    dzieki Bogu mnie to nie dotyczy ... Jak nie wyjdę na zdjęcia w weekend to odczuwam ból fizyczny... (to sie nałóg nazywa? )

    [ Dodano: Wto 05 Lip, 2005 ]
    Zdjecia, jak zdjecia, ale juz jest 100 obejrzen, a na razie to sami siebie komentujemy
    Ja nic nie wstawiałam tu ta razą, sorry

  7. #7

    Domyślnie

    Co do zdjęcia drugiego to wydaje mi się że autorowi chodziło o kontrasty architektoniczne.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  8. #8

    Domyślnie

    -->tellerka

    > Jak nie wyjdę na zdjęcia w weekend to odczuwam ból fizyczny... (to sie nałóg nazywa? )

    To co powiesz o mnie. Ja nosze ten caly majdan codziennie ze soba (d70 + 3 stalki) . Po dwoch latach pasek od Lowepro Nova sie urwal - metalowe zapiecie sie wyrobilo hehe

    A nosze, bo jak aparat lezy w szafie to nei robi zdjec.

    Pozdrawiam,

    K.Polak

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    To co powiesz o mnie. Ja nosze ten caly majdan codziennie ze soba (d70 + 3 stalki)
    Ja taki zestaw codziennie woże.. Ale.. jakoś po drodze do pracy rzadko coś ciekawego trafiam. A wtedy, gdy cos się faktycznie jest to nie mam aparata... choćby gościu w cieniasku z duzym napisem z boku "Warzywko"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •