Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
200. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - III miejsce

    36 18,00%
  • 2 - jakubs

    10 5,00%
  • 3 - I miejsce!

    66 33,00%
  • 4 - żółto-czarny

    6 3,00%
  • 5 - II miejsce!

    42 21,00%
  • 6 - admin

    24 12,00%
  • 7 - Keyser Soze

    10 5,00%
  • 8 - darko29

    6 3,00%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
  1. #51

    Domyślnie

    dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na moje zdjęcie,
    mój debiut na Forum Nikona zaliczę do bardzo udanych ciesze się, że mogę uczestniczyć w zabawie,
    jeszcze raz dzięki,

    Łukasz

  2. #52

    Domyślnie

    wracam po przerwie, głosuję, i co... wygrywa mój faworyt
    to wspaniałe zdjęcie, ludzik malutki a las ogromny i ciemny
    gdzie tu iść, ścieżka kamienista

  3. #53

    Domyślnie

    tomys: pierwsze 3 miejsca nie sa podpisywane, bo zdiecia biorą udzial w kolejnych etapach konkursu - mozesz sie dowiedziec tko je zrobil przy rozliczeniu miesiecznym.

    childintime* - z racji na anonimowosc konkursu, jak kolejnym razem tez przejdziesz (gratuluje z reszta) to nie oglaszaj tego na forum.

    jakubs: twoje zdiecia moga sie podobac, lub nie, ale jednego nie mozna ci zarzucic - chyba wypracowales sobie najbardziej rozpoznawalny styl ze wszystkich dotychczasowych uczestnikow konkursu (w 2 ostatnich na 100% wiedzialem, ktore zdiecia sa twoje )moim zdaniem to dobrze - gratuluje
    pozdrawiam

    *uwielbiam child in time purpli

  4. #54

    Domyślnie

    hmm, no właśnie byłem nieco "rozdarty", bo chciałem jakoś podziękować za fakt, że moje zdjęcie zostało docenione, a jednocześnie nie chciałem się w żaden sposób do niego odnosić, aby pozostało anonimowe
    (stąd przez cały tydzień nie brałem też udziału w dyskusji na temat zdjęć);
    ale w takim razie, będę się hamował kolejnym razem

  5. #55
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    tydzień zdecydowanie ciekawszy niż poprzedni
    1 - mój faworyt, choć wiedziałem, że nie wygra. Skromne zdjęcia są tu wg mnie niedoceniane. Ładny kolor, kompozycja.
    2 - wyczuwałem autora w momencie jak się przyznał, że w tym tygodniu bierze udział. Lepsze niż poprzednie prace, nie ma tu przynajmniej widocznych w poprzednich pracach kłopotów "technicznych"
    3 - wiedziałem, że wygra. Bliźniacza praca do tej, która zdobyła takie uznanie w którymś z poprzednich tygodni - tej rozmazanej dziewczynki przy rowerze w lesie. Pewnie ten sam autor. Ładne zdjęcie - jedyny minusik, to to, że człowiek jest w połowie wysokości kadru. Wyżej lub niżej byłby w mocnym punkcie.
    4 - takie sobie, po prostu zamrożony ruch (i to nie perfekcyjnie), kolor nienajlepszy, tonalność taka sobie - pewnie wysokie ISO.
    5 - można pisac że fajny kolor, albo że kicz. Kiedyś używanie cokina nie było uważane za artyzm, a za ratowanie sytuacji. Mnie się nawet podoba, głównie przez te kolorowe skały w kształcie fal na samym dole kadru. Filtr nasunięty zbyt nisko, kolor wszedł mocno na wodę.
    6 - ciekawe zdjęcie. Dałbym je do trójki najlepszych z tego tygodnia zamiast zdjęcia nr 5. Intryguje przez to, że nie widać co gaszą. Z jednej strony to zaleta - czystsza kompozycja, ale z drugiej strony jako reporterskie - źle, że nie widac. Mnie się podoba. Bo nie lubię przegadanych zdjęć, wolę czyste kompozycje (jak np zdj nr 1).
    7 - mogło by być lepsze. Dziadek jest centralnie (a nie powinien) a ostrość jest na tablicy z medalami. Przeszkadza też ta jasna płaszczyzna wchodząca na rękaw. Trzeba było robic bardziej na tele (albo mocniej kadrować w obróbce)
    8 - nie jest niestety ostre, a w tym formacie to powinno. Zaleta zdjęcia są te spadające kropelki. To za mało.

    Ciekawym następnego tygodnia. Zrobiła sie wiosna za oknami - czas na focenie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •